ASTOR Soft sensation lipcolor butter 008 Hug Me

ASTOR Soft sensation lipcolor butter 008 Hug Me - dlaczego pokochałam tę szminkę;)

Tak jak mówiłam znajdowała się w boxie Inspired By Kasia Tusk i choć znałam sam produkt za sprawą Kosmetycznej Hedonistki, która polecała ten produkt przy okazji promocji -49% w rossku na szminki, błyszczyki etc. etc... to akurat nie kupiłam tego koloru , bo zwyczajnie go nie było.

Dziewczyny się skarżyły, że nie spodobał się im ten produkt ze względu na brak trwałości co wiedziałam, bo KH wspominała, że jest mniej trwała ( i to znacznie) od Rouge Edition Velvet Bourjois, ale jak dla mnie po poradach KH jak zwiększyć trwałość szminki jest po prostu cudowna ze względu na kolor.

Przyjrzyjmy się co powiedział na jej temat producent ( info z ulotki informacyjnej Inspired By Kasia Tusk)

'Szminka w kredce Soft Sensation Lipcolor Butter to kolor i komfort klasycznej szminki, nawilżenie balsamu do ust i połysk błyszczyka. To wszystko, czego potrzebują Twoje usta w najbardziej wygodnej formie. Rozpłyniesz się z wrażenia!'

- stwierdzam, że nie są to słowa rzucone na wiatr;)

Sama Kasia napisała o nim:
"Bardzo wygodna pomadka, ma piękny naturalny odcień i doskonale nawilża. Idealna na co dzień ale też i na wyjątkowe okazje, jeśli postawimy na delikatny makijaż"

- Zgadzam się, a jakże. Lubię makijaż w stylu "la no make-up look" i dlatego ten produkt spełnił moje oczekiwania pod tym względem. Badania dowodzą, że kobiety w lekkim makijażu są bardziej godne zaufania niż te bez, więc nie wspomnę co jest z tymi z nie odpowiednim makijażem.. Zresztą dzięki temu produktowy usta mają podkreślony naturalny kolorek co ładnie współgra z całą twarzą ( oczywiście przy założeniu, że usta nie są centralnym punktem make up'u)

Poniżej zdjęcia jak wyglądały moje zdjęcia przed umalowane Hug Me 008:
I po nałożeniu:


Subtelna różnica a ile lepiej się czułam:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 interendo , Blogger