WYNIKI "WIELKIEGO ROZDANIA" :)

Chciałabym Wam wszystkim podziękować :) naprawdę nie sądziłam, że przybędzie Was aż tak wielu :) , Wasze Pasje zafascynowały mnie , zmotywowały do działania, czasem przeraziły, czasem były tak piękne, że uśmiechałam się do siebie przez łzy :) . W sumie dostałam AŻ 111 zgłoszeń SZOK! Mam nadzieję, że Ci z Was , którym się nie udało w tym rozdaniu wezmą udział w następnym -> ZDUBLOWANYM ROZDANIU nie wykluczam, że jeżeli odpowiedzi będą pasjonujące zwiększę ilość nagród tak jak w tym wypadku ;) oj... kurde wygadałam się :D Po drodze zdublowanego będzie na pewno jeszcze cuś ;) więc obserwujcie ;) 

Poszerzyłam zakres nagród, ze względu na to, że część dziewczyn, które się zgłosiły jest ze mną praktycznie od początku ( i mam też nadzieję, że te, które się nie zgłosiły następnym razem to zrobią ;) i nie byłoby fair gdybym porównywała je z moim nowymi czytelnikami - zrozumcie były pierwsze - dla kogoś kto zaczyna blogowanie każdy NOWY czytelnik jest na wagę złota , więc wiem, kto motywował mnie swoją obecnością :) Chciałam Wam podziękować dziewczyny, że ze mną jesteście, że się z Wami zaprzyjaźniłam po blogersku ;) i często sama z zapartym tchem czytam i komentuję Wasze blogi:) - dla Was przygotowałam niespodzianki :) mam nadzieję, że choć odrobinę trafiłam w Wasze gusta lub to co Wam przygotowałam wywoła uśmiech na Waszych twarzach :) I tak zamiast 21 nagród zrobiło mi się 30! mówię o:

- Pa ti Moja pasja to przede wszystkim poznawanie o testowanie wszelkiego rodzaju kosmetyków :)

Mogę szczerze nazwać siebie kosmetyczną maniaczką, a szczególnie maniaczką azjatyckich BB kremów! Nic nie sprawia mi takiej radości jak odpakowywanie kolejnego pudełeczka, w którym kryje się coraz to nowszy bibik :')
Uwielbiam również czytać blogi o podobnej tematyce co mój (czyli wiadomo - uroda i kosmetyki :)
Moją kolejną pasją są zwierzęta - kocham je wszystkie i najchętniej przygarnęłabym każdego potrzebującego pupila... Nie jest to jednak takie proste gdyż posiadam już w domu gromadkę przygarnietych "podopiecznych" lecz uważam, że można pomagać również w inny sposób - tu pragnę zachęcić wszystkich do wzięcia udziału w akcji "Nakarm Zwierzaka", o którym dowiedzieć się można na moim fanpagu lub Instagramie :) - 


Jesteś tak zakręcona w pozytywny sposób i tak samo świrnięta na punkcie SKIN79 jak ja , że takich jak my to tylko ze świecą szukać :D

- Mineralnej Kasia moja pasja to robienie domowych naturalnych kosmetyków )

 Twoje kosmetyczne porady, ciepło i talent podziwiam zawsze z zapartym tchem!

- Sisi vel Malkontentka i Franka ;DMoja pasja? No coz... Doprowadzanie do pasji innych:) 

Kochana Sisi ja się zawsze zastanawiam jak to się stało, że Ty nie jesteś księżniczką :D Uwielbiam Twój cięty jak szpada języczek - dzień zaczęty od lektury Malkontentki to udany dzień :D


- terri teresa f. (Moja pasja to malowanie paznokci i ich stylizacja, to mnie uspokaja i to kocham robić. zawsze wynajdę chwilę żeby mieć ładne zadbane pazurki :)

Moje ostatnie dzieło z którego jestem bardzo dumna można zoabczyć tutaj :
http://lifestyleterii.blogspot.com/2015/07/roze-i-neonowy-models-own-moja-nowa.html) 

Terii gdbyś mieszkała gdzieś blisko mnie na pewno byłabym Twoją stałą klientką :D a i ta Twoja boxiarska pasja :D skądś to znam :D

Dla Was Dziewczyny mam coś specjalnego! napiszcie mi swoje dane teleadresowe na mail: interendo@wp.pl 


Oprócz tego chciałabym wyróżnić jeszcze 2 dziewczyny, które stały się u mnie "TOP KOMENTATORKAMI" - zachęcam więc Was do komentowania i wyrażania opinii o moich postach , nawet jeżeli nie są przychylne! Konstruktywna krytyka powoduje, że się rozwijamy :). Nic tak nie dale kopa do pisania jak komentarz - to oznacza, że post został przeczytany :) mówię o:

- zamigotalswiat : (Mam bardzo wiele do powiedzenia na konkursowy temat : ) Moją pasją jest przede wszystkim czerpanie radości z każdego kolejnego dnia, który dany jest mi przeżyć. Po długiej i ciężkiej chorobie zrozumiałam, że są rzeczy ważne i ważniejsze. Nie doceniałam wcześniej tego, że byłam zdrowa, narzekałam i goniłam za tym co przyziemne, nie wiedząc do końca za czym. W chwili obecnej bardzo dużo podróżuję, zwiedziłam już wiele zakątków, jednak chwilowo ograniczam się do krajów Europy z powodu niskiego budżetu i ciągłego kontrolowania stanu zdrowia. Moim marzeniem na przyszłość jest Madagaskar- mam nadzieję, że uda mi się je kiedyś spełnić. Poza tym poszłam w tym roku na studia techniczne, które również mnie interesują i czuję się tam dobrze, rozwijając się w tej dziedzinie. Mamy sporo pozytywnych ludzi na roku! W wolnych chwilach od nauki angażuję się w wolontariat, przede wszystkim pomagam ludziom starszym i samotnym. Mimo, że nie ma z tego korzyści majątkowych, to są ogromne, na duszy! Mnie kiedyś też ktoś pomógł, dlaczego ja teraz mam nie pomagać innym ? Życie jest jedno, krótkie a czasem schorowany starszy człowiek jest pozostawiony sam sobie. Kto wie jak długo mu pozostało ? Wracając już do rzeczy materialnych jestem ogromną miłośniczką i testerką perfum. Urzekają mnie wszelkie zapachy, lubię próbować i odkrywać nowe dla siebie. Daje to uśmiech na mojej twarzy. Pozdrawiam!

Dziękuję za Twoją obecność i pozytywną energię :) mam nadzieję, że zostaniesz ze mną jak najdłużej :)

-Kinga Bylina Moją pasją jest taniec. 

Kiedy tańczę wszystkie smutki i złości odchodzą w zapomnienie, czuje się zrelaksowana, odprężona i beztrosko. Kocham to :)


Również dziękuję Ci za swoją obecność i komentarze :)

Dla Was również mam niespodziankę - podeślijcie mi Wasze dane do wysyłki na interendo@wp.pl

Nagrodę specjalną czyli mój interendo b(l)ox otrzymuje :

-Łowczyni Burz :D hahah myślę Emily B. , że wiesz że chodzi mi o Ciebie :) chciałam ponad to powiedzieć, że Emily organizuje na swoim blogu świetną akcję "LUCKY BOX" - jeżeli lubicie boxy tak jak ja to zachęcam do wzięcia udziału :) , dziękuję Ci również , że pomimo mojego krótkiego blogowego stażu zaufałaś mi i zrobiłaś wyjątek pozwalając brać udział w LUCKY BOXIE, niech mój interendo b(l)ox będzie się u Ciebie dobrze sprawować i będzie Ci się podobać - mam nadzieję, że pochwalisz się na swoim blogu co w nim było :) 

(Moja pasja to: http://my-dream-about-australia.blogspot.com/2015/03/93-never-stop-chasing-jako-motto.html)


Emily wyślij mi swoje dane na interendo@wp.pl


Zmieniłam trochę formułę - każda z 20 osób dostanie ode mnie perfum Little Black Dress eau fraiche , ale jako ,że w rozdaniu wzięli również UWAGA! - PANOWIE grzechem byłoby nie nagrodzić Waszej odwagi i pasji ! 

W związku z czym 3 męskie zapachy otrzymują :

- Kawaler 123 (Moja pasja to TANIEC!


Kiedy jest mi bardzo smutno i źle,
kiedy problemy przerastają mnie,
kiedy brak mi chęci do działania,
wtem przychodzi ma pasja ukochana...W podskokach pędzę do miejsca mego,
kącika na strychu jakże tajemniczego.
Duży kawałek podłogi, lustra dookoła,
w których odbija się ma postawa wesoła.To moja oaza szczęścia i zrozumienia,
tutaj właśnie spełniają się moje marzenia!
Dźwięki muzyki w uszach brzęczące,
i nogi raz po raz w rytmie kroczące...
Pisk butów, szelest obrotu i podskoku,
tu uczę się tańca od rana, aż do zmroku!
Zwyczajnie sam na sam z choreografią,
tylko nieliczni mężczyźni tak potrafią,
skupić się na czymś co naprawdę kochają,
tym czym się interesują, co uwielbiają.
Takie pląsy w rytm muzyki to pasja moja,
forma czasu spędzania naprawdę ulubiona :)I nagle uśmiech na twarzy się pojawia,
kiedy w mej oazie ukochana się zjawia.
I porywa mnie do tańca, kroki pokazuje,
wszystkie kłopoty w mig wymazuje.
Dzięki niej moja pasja sensu nabiera,
kurs na marzeń spełnianie obiera :)Człowiek bez pas­ji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmie­rza. Moją pasją jest taniec, którym dzielę się z ukochaną :)


Nigdy nie umiałam tańczyć więc naprawdę zazdroszczę a tym bardziej, że dzielisz swoją pasję z najbliższą osobą!

-adaasiek 21Żyjemy w świecie, gdzie króluje technologia i praktycznie nic innego się nie liczy. Rzadko można spotkać osobę, która posiada jeszcze jakąś pasję. Ja na szczęście należę do tego pokolenia, które ją posiada i każdego dnia pielęgnuje. A moją pasją jest... czytanie ! Gdy mam tylko wolną chwilę, sięgam po książkę i zatracam się w niej czytając stronę po stronie. Często mam tak, że kończąc daną książkę, czuję niedosyt, którego nie da się zaspokoić ponieważ losy bohaterów się już zakończyły. Nie lubię takich momentów, jednak ta pasja jest silniejsza ode mnie. Pamiętam jak w młodzieńczych latach zamiast wyjść z kolegami na boisko pograć w piłkę, wolałem usiąść pod drzewem i na świeżym powietrzu czytać, czytać i jeszcze raz czytań. Mogłem to robić godzinami, jednak z wiekiem coraz bardziej brakuje mi na to czasu. Mimo to, staram się każdego dnia poświęcić minimum 30 minut na czytanie, choćby nawet miała to być gazeta ! Czytanie to moja pasja, czytanie to moje uzależnienie ! )

Sama kocham czytać więc jak najbardziej podzielam i cieszę się, że czytanie nie jest tylko domeną kobiet! :)

- ino1975 (Moją pasją jest Bach. Jan Sebastian Bach.


Bach wypełniał moje życie już od dzieciństwa, kiedy nieśmiało zaczynałem grać jego skrzypcowe partity a później - na fortepianie - proste, ale cudowne preludia. Kiedy miałem okazję zadyrygować koncertem Bacha szkolną orkiestrą moja pasja zmieniła się w bezgraniczną namiętność. Dawno nie grałem Bacha, ale wypełnia cały czas moją codzienność. Dzwonek do drzwi - Bach, telefon prywatny - Bach, służbowy - Bach. Jest ze mną w autobusie, na plaży, w pracy, w domu. Wszędzie. Koncerty brandenburskie znam niemal na pamięć, nie ma koncertu bachowskiego w bliskich mojemu miastu salach koncertowych, na które bym nie pojechał.Muzyka Bacha daje mi dużo energii. Pozytywnej, dobrej, nieziemskiej energii. Jest moją siłą witalną. Zachwyca geniuszem, pięknem, dostojeństwem. Muzyka Bacha działa na wszystkie moje zmysły, pozwala odpłynąć w niezwykłe rejony świadomości. Arnold Schönberg powiedział, że "muzyką, która obowiązuje w niebie jest muzyka Bacha". I ja, kiedy jej słucham czuję się jak w niebie. Czy świat mógłby istnieć bez muzyki Kantora z Lipska? Mój świat, moje niebo - bez tej muzyki - na pewno NIE.)


WOW!!! Po prostu szacunek! Sama totalnie nie znam się na muzyce klasycznej, ale Twoja wypowiedz sprawiła, że chętnie ją poznam :)

Wymienionych Panów proszę o Wasze dane teleadresowe na mail: interendo@wp.pl :) Gratuluję i cieszę się, że się zgłosiliście :)

I teraz dochodzę oczywiście do finału : 20x Little Black Dress  eau fraiche trafia do:

Dwóch Młodych Dam, które choć nie miały ukończonych lat 18 nie poddały się i otrzymały zgodę organizatora na podzielenie się swoją pasją:)

1.Agata Sikora : (A więc moją pasją jest fryzjerstwo, od dziecka lubiłam robić różne fryzury. Na moich lalkach zawsze ćwiczyłam obcinanie oraz układnie włosów. Sama nauczyłam się farbować, ścinać i robić różne fryzury. Od pewnego czasu również zaczęłam interesować się tym jak o nie zadbać.)

Dobra Fryzjerka kochająca swój zawód - to skarb ! 

2.nika (Moja pasja to pisanie.
Od dawna. Tak dawna, że nawet nie do końca pamiętam, w jaki sposób powstała. Może przez to, że w dzieciństwie mama czytała mi dużo książek i tym samym szybko nauczyła, że zestawione ze sobą litery to coś więcej niż tylko wyrazy? Pamiętam, jak kiedyś wróciłam do domu i zaczęłam pisać wierszyk. Oczywiście nie była to wysokich lotów poezja, tylko czasownikowe rymowanki, ale jakoś się zaczęło. Przechodziło przez różne etapy, od takich właśnie wierszyków, poprzez rap teksty, aż do wierszy zbliżonych kształtem do tych z tomików. Nieco później – po rymowankach – zaczęłam bawić się prozą. Moje pierwsze opowiadanie było romansem na podstawie kreskówki, później zaczęłam pisać fanfiki (np. Harry’ego Pottera), wreszcie własne utwory, coraz to dłuższe i coraz poważniejsze.
Ale pisanie to nie tylko bawienie się słowem, choć owa zabawa – oczywiście – sprawia mi ogromną radość. Pisanie to kwintesencja kreatywności, ukrytych myśli, wkomponowanych w tekst refleksji na tematy egzystencjalne, historie zaczerpnięte z życia i zakamarków wyobraźni – nawet tych, których sama boję się ruszyć. To otwieranie siebie. 
A także lekarstwo. Często poprzez pisanie daję upust negatywnym emocjom. Może to dziwne, a może całkiem naturalne, ale najłatwiej przychodzi mi to w chwilach smutku, załamania czy zadumy. Spływające spod palców słowa mnie uleczają – bez względu na to, czy to melancholijny wiersz pełen metafor, kolejny rozdział w amatorskiej powieści czy naszpikowany przekleństwami tekst z pretensjami do… no właśnie, do kogo?

Wstajesz rano i nagle nie jesteś już w ogniu
Z kupki prochów na powrót gotów do lotu
Nie po to wcale, by znowu dzień po dniu
Płonąć i jak drewno obracać się w popiół

Tym jest dla mnie pisanie. Dzięki niemu wstaję, gdy jestem blisko upadku. Regeneruję się z każdym kolejnym słowem. Napisany przed snem wiersz, nawet jeśli niedoskonały i pełen niedociągnięć, potrafi podnieść na duchu. Zabiera złe myśli, skupiając na sobie. Wchłania je jak gąbka. Pomaga mi spłonąć, tylko po to, by się odrodzić. W pełni sił.
Pisanie. To moja pasja.

Kocham książki - mam nadzieję, że kiedyś uda mi się przeczytać Twoją!

Do trzech Pań, które nie dość, że przeraziły mnie swoją pasją to jeszcze zaintrygowały ;p

3.Katarzyna Kate (To co mnie pasjonuje to psychologia, ludzkie zachowanie, myślenie, reagowanie to jest to, o czym lubię dyskutować, analizować. Przestrzeń ludzkiej psychiki jest dla mnie jak dzika dżungla – skrywa wiele tajemnic, wiele pułapek, trzeba się bardzo natrudzić by dobrze ją poznać. Od zawsze koleżanki lubiły mi się zwierzać, radzić w różnych sprawach, nie tylko tych sercowych. Śmiały się, że powinnam założyć swój własny kącik porad w czasopiśmie młodzieżowym ;) Gdy czasem mijam smutnych, zatroskanych ludzi na ulicy od razu zastanawiam się co może ich trapić, z jakim wielkim problemem teraz się zmagają, nie potrafię przejść obojętnie, bo taki widok pozostawia trwały ślad w mojej głowie. Nie bez powodu ludzie mi mówią, że bywam często zamyślona jakbym bujała w obłokach :D To co mnie bardzo, bardzo ciekawi to wszelkie uzależnienia, fobie, obsesje. Można nawet rzec, że mam obsesję na tym punkcie :D To jest taka mroczna strona psychologii, a uwierzcie mi, bardzo ciekawe są czynniki, które powodują te zaburzenia, czasem trzeba nawet sięgnąć do wczesnych lat życia takiego człowieka z problemami. Często czytam przeróżne poradniki o tej tematyce, ogólnie powiem, że każda książka ma jakiś psychologiczny przekaz, nawet w „50 twarzach Greya” nietrudno się go doszukać ;)Czasem ludzie boją się konwersacji-konfrontacji ze mną z prostego powodu – boją się, że nie będę potrafili czegoś ukryć, a w końcu każdy z nas ma swoje niecne zamiary. Według mnie ludzi można podzielić na tych z których twarzy można czytać jak z otwartej księgi oraz na tzw. ludzi z poker face i tu już poprzeczka dla psychologa idzie w górę, bo żeby takiego delikwenta rozgryźć trzeba się nieźle natrudzić. O psychologii mogłabym gadać i gadać.. Ale nie jestem jakimś wielkim ekspertem w tej dziedzinie, chcę się ciągle doszkalać, bo jest to naprawdę coś cudownego czego nie ma się nigdy dość :D Marzenie związane z tą pasją? Wycieczka w głąb ludzkich myśli...chciałabym poznać najskrytsze tajemnice ludzi, których znam, mijam codziennie albo całkiem nieznajomych, chciałabym dowiedzieć się co myśli o mnie przystojniak, którego właśnie mijam, chciałabym znać plany i myśli sławnych osób, co tak naprawdę nasi celebryci myślą, na przykład idąc na czerwonym dywanie, machając tłumowi, chciałabym poznać prawdziwe zamiary i w ogóle całą prawdę oblicza przestępców, by pomóc policji w ich schwytaniu, by choć odrobinkę mniej zła było na świecie, chciałabym wiedzieć co tak naprawdę myśli mężczyzna gdy mówi "Kocham cię", "Przepraszam", zobaczyć jak prawda potrafi często mijać się z kłamstwem, chciałabym poznać dalekosiężne plany wynalazców, naukowców, by przekazać trochę nadziei ludziom czekającym na zbawienne lekki albo inne wyczekiwane rzeczy. Chciałabym choć przez chwilę popatrzeć na świat z innej perspektywy. Taka wycieczka z pewnością by mnie wiele nauczyła :)

4.Pani Lecter (Moją pasją są seryjni mordercy. A szczególnie Hannibal Lecter. Pamiętam, gdy pewnego dnia moja mama po moim powrocie z wyjazdu blada zapytała dlaczego na moim biurku leżą kanibalistyczne zdjęcia. Śmiałyśmy się do wieczora, gdy wyjaśniłam jej całą sytuację. Uwielbiam zagłębiać się w ludzką psychikę, pomagać ludziom, a właśnie seryjni mordercy są dla mnie odwieczną zagadką, którą próbuję rozwiązać :)

5. Lila Master (Moja pasja to: Moja pasja może wydawać się dość konwencjonalna, gdyż jest nią podróżowanie, ale typ "podróżowania", który kocham i któym się pasjonuję jest troszkę inny niż to z czym kojarzy się słowo "podróż". Chodzi o to, że nie lubię jeździć po krajach i "zaliczać" je żeby móc powiedzieć, że tam byłam. Jedyny sposób zwiedzania świata, który mnie satysfakcjonuje to "osiedlanie się" na trochę w danym miejscu i poznawanie go dogłębnie - razem z mieszkańcami, mentalnością, kulturą itd. Aktualnie mam na to szansę, ponieważ jestem studentką i poluję na wszelkie możliwe wymiany studenckie, które trwają zazwyczaj po 6 miesięcy (aktualnie program Erasmus + daje do wykorzystanie 2 lata studiów za granicą, więc jest to szansa na "osiedlenie się" na 6 miesięcy w 4 różnych krajach). Uwielbiam czuć odmienność innych miejsc, stawać się powoli ich częścią i uwielbiam to, że zostają na zawsze w moim sercu i traktuję je jako moje kolejne domy :)
Kolejny punkt podróżowania, który wydaje mi się być dość niekonwencjonalny, dla niektórych może dziwaczny, to dark tourism. Polega to na tym, że odwiedzam miejsca kraju, w którym aktualnie się znajduję, które są związane z jakimiś makabrycznymi wydarzeniami, miejsca zbrodni, bitew, masowych mordów itd... tak, wiem, że dla większości to chore i obrzydliwe, ale ja zawsze gdy jadę do takiego miejsca czuję historię, energię, którą to miejsce jest naładowane i zawsze towarzyszy temu ogromne wzruszenie... jednym słowem przeżywam całym sercem wszystko co się tam wydarzyło. Podsumowując, tak, właśnie to jest moją pasją :)

Dziewczyny trochę się Was boję :D


Dla 2 Pań, które otworzyły się i zabrały mnie do świata swojego talentu!

6. Gosia Woźniak (Moją pasją jest śpiew. Pasją i miłością. Gdy śpiewam nic się nie liczy. Przenoszę się do swojego malutkiego świata bez bólu i trosk. Przez śpiew wyrażam swoje emocje i pragnienia. Z moją pasją wiąże się dużo pracy nad głosem, uczenia się tekstów, ale to nic, ponieważ daje mi to tyle radości ,dzięki temu czuję się szczęśliwa i nigdy z tego nie zrezygnuję, nawet jeśli miałabym walczyć z całym światem. Z moją pasją łączą się również plany na przyszłość, ponieważ moim wielkim marzeniem jest zostać piosenkarką i dzięki temu nieść radość innym ludziom.
Nagranie z moim śpiewem: http://youtu.be/eo3CwuF4IrY )

7.Martuś SObserwuję jako Martuś S.
Odpowiedź na pytanie umieściłam tutaj:
https://youtu.be/tFjORnsx3nw

Miłego oglądania! )


Dziękuję Wam za to, że mogłam zobaczyć i usłyszeć to na własne oczy !


Bycie Matką, Żoną, Opiekunką, Ogrodniczką to też ważna i kobieca sprawa  podziwiam Was i szanuje Wasze oddanie!

8. Monika O. (Jak byłam małą dziewczynką zbierałam papierki po czekoladach,zaproszenia ślubne, potem były znaczki. Dorastając zmieniało się moje hobby i zbierałam miniaturki perfum, próbki kosmetyków, szklane kule, kolorowe zegarki czy bandany. Teraz jak już jestem dorosłą kobietą, matką i panią domu moją pasją jest wyrzucanie wszystkiego :) Sprzątam, przekładam, wyrzucam.Tylko porządek daje mi spokój, nie mogę żyć w chaosie, bo zaraz jestem nerwowa :)

9.Izabela Jóźwik (Jak wiele lat tak wiele pasji... wiele hobby bylo i minelo...
Kiedy bylam mala zbieralam pocztówki, potem zaproszenia, motyle, Jak doroslam moja najwieksza pasja bylo rysowanie :) Rysowalam wszystko od kwiatow, drzew, krajobrazow po postacie z bajek i na koncu takze ludzi, ta pasja przerodziala sie w pasje do mezczyzn heh no wiadomo zaczelam dorastac, zaczelam sie robic ladniejsza i bardziej kobieca i zaczelam roztaczac zainteresowanie wokol plci przeciwnej ahhh uwielbialam to :) Ktoregos roku wyszlam za maz i z tym zniknely wszystkie pasje i zapomnialam co to hobby, nagle cos sie zmienilo, zaszlam w ciaze moja pasja do konkursow i kupywania rzeczy dla dziecka rosla wraz z rosnacym brzuszkiem przez 42 tygodnie. Urodzila sie nasza corka i teraz to ona jest moja pasja, codziennie patrze jak rosnie, codziennie podziwiam jej poczynania i fotografuje kazdy usmiech, kazda mine, slodkie ulozenie we snie, kazdy pierwszy raz i kazdy kolejny bo Ona jest moja PASJA bo kazdy dzien i kazde odkrywanie i uczenie jej nowych rzeczy jest moim HOBBY :D

10.Beata T (Moja pasja....to temat rzeka ale będzie krótko ... uwielbiam rośliny czyli mam swój kawałek ogrodu i jestem z niego dumna nie dlatego że mam kwiaty drzewka, krzaczki ale że daje radę na razie mimo swych ograniczeń współgrać z naturą by mieć coś pięknego na przekór wszystkiemu :))) 
Swoją pasję też realizuję w dłubankach szydełkowych, ach te niteczki co to z nich dużo już rzeczy wyczarowałam i ciągle mi mało ;)
Czy to pasja a niech będzie że tak lubię jeździć na rowerze i w miarę możliwości przemierzam małe bo małe ale jednak kilometry ;)
A gry już siły wyczerpię to z pasją sięgam po książkę by wraz z nowymi bohaterami przeżyć ich historię :)
Dużo u mnie pasji po głowie się plącze, ale te to te, które są zemną na co dzień nieustanie, już od dłuższego czasu :)
Zapraszam do mnie na bloga tam wszystkie gromadzę : http://dlubankibeaty.blogspot.com/)

11.Julie (Mój ogród: http://www.tinypic.pl/enijsoswsph7 
CZYLI moja pasja!
Zaczęłam interesować się roślinami 3 lata temu, kiedy skończyliśmy budowę domu ;)
Na początku były to tulipany sadzone późną jesienią, potem zaczęłam kupować różne krzewinki, tuje, itp. 
Na końcu 2014 roku zaczęłam hodować róże i ZAKOCHAŁAM SIĘ W NICH! 
Moja rodzina śmieje się ze mnie, że obskakuję te kwiatki jakby były dziećmi :)
Jedynym problemem jest mój kot, który walczy z biednymi roślinami, zwłaszcza jałowcem :/ Ale przynajmniej mam nowe pomysły na ochronę krzewów, kot motywuje mnie do dalszej opieki nad moimi zielonymi przyjaciółmi :) 
Pozdrawiam)

12. Karolina Horsi (Od wielu lat moją największą pasją była i jest fotografia przyrody. Dziś niestety czas nie pozwala mi na wyjścia w plener z aparatem, ze względu na małego synka - teraz jego "meczę" zdjęciami. Odkąd jestem mamą i musiałam znaleźć "coś dla siebie" w domu zaczęłam fascynować się makijażem(leżąc w łóżku przed snem myślę o nowej palecie i makijażu jaki nią wykonam). Są to rzeczy, które sprawiają mi największą przyjemność a tematem, który pochłaniam od lat jest gospodarka i ekonomia, którą studiuję.)

13. Czarna Kawa (Moja pasja to praca ze starszymi ludźmi w domach spokojnej starości. Uwielbiam spędzać z nimi czas, odkrywać ich piękno, poznawać ich historie. Uwielbiam im towarzyszyć, być przy nich w tych momentach, w których wątpią w siebie, uważają się za "bezużytecznych" ponieważ rodzina ich opuściła. Od niektórych z nich nauczyłam się naprawdę bardzo wiele, szczególnie pozytywnego myślenia - mimo różnych chorób, z którymi przyszło się im zmagać. Imponuje mi to, że większość starszych ludzi posiada spokój ducha, uprzejmość, na wszystko dobrą radę - wbrew pozorom są otwarci na świat bardziej niż młodzi ludzie. Poznałam wiele pięknych, trudnych a czasem tragicznych historii z ich życia. Dzięki swojej pasji zdobywam cenne doświadczenie. Starsi ludzie nie powinni być zrzucani na margines, nie powinni być traktowani jako ci, którzy "bredzą bo są starzy i chorzy", tylko jak skarbnice wiedzy. Moja pasja nauczyła mnie szacunku, którego kiedyś mi brakowało)

Kobiety NIEtypowe:

14.Anna Sikora MOJA PASJA TO....skalne ściany,klamry,łańcuchy,
MOJA PASJA TO... zmęczenie, pot i otarte do krwi stopy. 
MOJA PASJA TO...wolność,ryzyko, adrenalina i spełnienie.
Czasem "zżera mnie", nie pozwala spać, męczy i sprawia ból, wymaga tak wiele. 
Jednak zawsze oddaje z nawiązką to co zabiera. Tak wiele znaczeń i emocji zaklętych w jednym słowie - GÓRY.
Zaklęta w jednym słowie)

15.sylwusia26 (MOJA PASJA TO :
Przyznam szczerze, talentu specjalnego nie posiadam, 
Choć nieraz słowa do piosenki w głowie układam,
Bo moją pasją jest krótkich, czy długich wierszy pisanie,
Chciałabym w przyszłości zdobyć za to uznanie.
Lecz niestety moja pasja w szufladzie się zamyka,
Gdzie tylko mój wzrok i zainteresowanie spotyka,
Chciałabym się pochwalić tym co robię całemu światu,
Lecz boję się, że zostanie to określone mianem dramatu.
Najlepiej mi się pisze, gdy jestem w smutnym nastroju,
Wtedy biorę długopis, papier i zamykam się w pokoju,
Zaczynam tworzyć swoje bezsensowne wyznania,
Przelewając na papier swoje przekonania.
I tak zatracam się w tej pasji bez opamiętania,
Doszukując się w tym ucieczki, a nawet doznania,
Doznania czegoś nowego, inspiracji poszukując,
Chwilami nawet samą siebie zaskakując.
W głębi zakurzonych marzeń jedno ważne posiadam,
Gdy dumna za stolikiem w wielkim pokoju zasiadam,
I rozdaję autografy na swej książce świeżo wydanej,
Przez wszystkich zainteresowanych z półek wybieranej.
I tak właśnie moja pasja się przedstawia,
Czy taka twórczość kogoś zaciekawia ?)

16.Sabina eM (Moją pasją są motocykle.. ;) Od zawsze mnie fascynowały, za "małolata" jeździłam ze znajomymi na zloty:) Na początku jeździłam z kolegą, który miał prawko na motocykl.. potem po jego namowie postanowiłam sama ZROBIĆ ten kurs.. było ciężko, ale się udało :))) Motocykle to wolność i wiatr we włosach, gdy wsiadam na motocykl to zapominam o problemach. 
Jeszcze nie tak dawno widok jadącej na motocyklu kobiety był rzadkością, na szczęście się to zmieniło ... gdyż MOTOCYKLIŚCI to nie tylko twardziele bo razem z nimi jeździ KOBIET tak wiele! ;) 
Dla Ciebie to tylko motocykl, dla mnie to miliony wspomnień, tysiące przygód, kilkaset zwiedzonych miejsc i fantastycznych ludzi :) 

To mój wybór, to moja pasja, to moja siła - to MOTOCYKLE!
Kiedy człowiek się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie.
I tak samo jest, z naszą pasją bez względu na wszystko zawsze będziemy nosić ją w sercu... :)

17.Rincewind99 (Moja pasja to... no dobra, ta odpowiedź może wydać się lekko dziwna ;) Zainteresowań zawsze miałam wiele, np książki, muzyka, kosmetyki... ale łączy je jedno - uwielbiam LICZYĆ rzeczy, robić podsumowania, zestawienia i tak dalej. To może być bardzo dziwne, nazywać to pasją, ale w jakiś sposób sprawia mi to przyjemność, takie usystematyzowanie sobie spraw (mimo że - paradoksalnie - moja praca w żaden sposób się z tym nie wiąże, ani nawet nie jestem osobą szczególnie uporządkowaną jeśli chodzi np o moje otoczenie ;).
W przypadku kosmetyków przejawia się to na przykład tym, że robię sobie takie roczne podsumowania:
http://rincewind99.blogspot.com/2015/01/ile-litrow-kosmetykow-mozna-zuzyc-przez.html
http://rincewind99.blogspot.com/2014/01/szok-ile-kilogramow-kosmetykow-zuzywa.html
I w tym roku na pewno również takie podsumowanie zrobię. W ten sposób widzę swoje postępy i łatwiej mi spojrzeć z dystansu na to, co robię :) nawet jeśli chodzi o denkowanie kosmetyków.)

18.Camilla O.Moją pasją jest gotowanie, mimo ze mam problem z prawą ręka i z chodzeniem ostatnio, nie poddaję się i jak tylko mogę urzęduję w kuchni, daję mi to satysfakcje, ze moge czasami sie w czymś wykazać, aktualnie założyłam bloga by nie myśleć o bólu i chorobie, a dzięki niemu moge wyrazić pochwalic się ciekawym przepisem czy informacją, a że coraz mnej wychodze z domu, to okazuje sie idealne rozwiązanie ;-)

19.xkeylimex (Moją największą pasją jest chyba blogowanie. Ja wiem, że to może brzmieć głupio. Pomyślisz sobie: "pusta lala, która myśli, że kogoś interesują jej wypociny". Prawda jest jednak taka, że pisanie o swoich odczuciach względem kosmetyków, pokazywanie makijaży, manicure, itp. daje mi mnóstwo frajdy! Poza tym dzięki blogowi poznałam kilkanaście a może nawet i kilkadziesiąt fantastycznych dziewczyn, które każdego dnia przekazują mi taki ładunek pozytywnej energii, że można by tym zasilać sporej wielkości miasto ;) Moje blogowe przyjaciółki były ze mną nie tylko w miłych chwilach, ale też wtedy, gdy było mi naprawdę ciężko - podtrzymywały mnie na duchu, doradzały i to właśnie dzięki nim stanęłam na nogi.
A oto owoc mojej pasji, mój blog: http://xkeylimex.blogspot.com/
Prowadzę go już 3,5 roku, więc na osobę ze słomianym zapałem to chyba całkiem niezły staż :)
Moją drugą pasją są podróże - małe i duże. Nie stać mnie na to, by co miesiąc zwiedzać jakieś egzotyczne zakątki, ale staram się co rok jechać gdzieś na wakacje, a w ciągu roku odkrywać moją "małą ojczyznę". Mieszkam w Krakowie od urodzenia, a wciąż znajduję jakieś nowe, cudowne miejsca, w których jeszcze nie byłam.
A oto kilka moich fotek:
Rzym: https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhGcLC1-7OGot8mkFXTVgX3UM55EZci8Jwjb2icjAskGHYNqFg1UCNwvNfCOmfO-3t-TvdroLsv6gELmdGXhR2fPdyp41Z5k5c1zpNc49_cz92HFFZibbJXj2KNazd1bJxQnhvn8cbxh_4/s1600/76.JPG
Rzym: https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiI9nh12RC1nXjdIFl8HeWcwwKxrC4_LT_frb93R8h2xDZAtu8juWxeXB5DiazkIPa8j4e4kW4iVvKuuojetO_vzJq8DOBtyW8sf1JevN7JgZj8cI_2kLdn8GouO8O8KleyvtaFKBoPYCU/s1600/62.JPG
Grecja: https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhvglpLHKSHBLaAeJGyNC6OeK2-yBLcv5TQjFoyS7wvJWMGiFrC1XlHhpRjFcJLqZbje-n7cTMdEbF-6kphxKMoYn1J95wq_xWVm_VsjZtodW8qeMCWO5isGSynrUuA1y73Z9oiYr6SMxs/s1600/DSC_1017.JPG
Grecja: https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgV6d5CfefOIJXIY84HnbYYfbDA0nTJhpNavyuK5TXrf6RnfpWyOXtKBFwnydFd08Y0CbEfm6dnr-VsTyPdoFUPASddPIGEYAIMJyvg644gcCfY0kzw8bTfL693JunUpcPhqd6b0-61tKs/s1600/FDSC_0012.JPG
Moją pasją jest także mój piesek - zwie się Olie i jest to west highland white terrier. Te pieski nie bez powodu zwane są "misiami" lub "tygryskami". Wyglądają jak pluszowe maskotki, ale mają swój charakterek. Poza tym czasem zachowują się jak koty - mój na przykład kocha oglądać telewizję i filmiki z kotami na Youtube, a także przesiadywać na parapecie i oglądać przez okno, co dzieje się na zewnątrz. 
A oto ja i Olie: https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhIF4ToxAr9PsP8DQFuQVtEEgtMq3i90e4PrweKBpAVk-qzOtuqauUycMcKFG0gzj8AWn0xFHXTbjvgKL80EfQqOlwX0Y0Y_-wX3tDoAbeKdBa3cuKxJHsXVYKU0z0C8vTkeU8_ED3mqFc/s1600/k&w1.jpg
Ostatnio odkrywam też w sobie nową pasję, a mianowicie jazda samochodem. Wyobraź sobie, że prawo jazdy zrobiłam już jako 18-latka. Egzamin zdałam za pierwszym razem, jednak potem dość szybko się zraziłam. Brakowało mi umiejętności, a moi bliscy wymagali ode mnie, bym jeździła jak kierowca z kilkuletnim stażem. Miałam dość stresów i prawo jazdy zakopałam na dnie szuflady na całe 6 długich lat. Zarzekałam się, że już nigdy nie wsiądę za kierownicę. Ostatnio jednak postanowiłam walczyć ze swoimi słabościami i... wróciłam do jazdy samochodem. Pomimo 6 lat przerwy nie zapomniałam, jak się kieruje pojazdem. Przez te lata przerwy dojrzałam, stałam się bardziej pewna siebie i już nie czułam się na drodze jak Sierotka Marysia. Teraz jazda samochodem sprawia mi ogromną przyjemność. Wciąż brakuje mi jeszcze umiejętności, co wychodzi przy parkowaniu i wyjeżdżaniu z jakiś ciasnych uliczek, ale nie zrażam się, bo wiem, że praktyka czyni mistrza :) Co zabawne, dosłownie parę dni po powrocie za kierownicę po 6 latach przerwy, tata pożyczył mi swój samochód dostawczy i jeździłam też dużym dostawczakiem, co kiedyś wydawało mi się totalnie nierealne :) Kto wie, może nawet spełnię swoje marzenie z dzieciństwa o byciu kierowcą TIRa ;) (swoją drogą to zabawne - dziewczynki w moim wieku chciały w przyszłości być księżniczkami, piosenkarkami, aktorkami, a ja chciałam być kierowcą TIRa xD).
Tutaj zdjęcie przedstawiające mnie właśnie za kierownicą samochodu dostawczego: https://instagram.com/p/4EWgQ-wkuS/
Uffff, się rozpisałam, ale tak to jest, gdy całe życie człowiek stara się przeżyć z pasją, każdy dzień wypełnić radością, a każdą chwilę odczuwać jako wielkie szczęście :)
Pozdrawiam ciepło!)

20. Alina Dobrawa (Moja pasja to zdecydowanie i bez zastanowienia mój blog. Założenie go było najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć, a dokładnie pamiętam jak się wahałam przed publikacja pierwszego posta :). Dziś rozwinęłam się i ja i mój blog. To moje miejsce gdzie spędzam wolne chwile, to miejsce gdzie piszę o sprawach dla mnie ważnych, gdzie polecam innym to co samej mi przypadło do gustu, to też miejsce gdzie mam zachowane ogrom myśli i przeżyć o których pewnie dawno bym już zapomniała gdyby nie spisanie ich właśnie tam - www.alinadobrawa.pl - do moja największa pasja :))


Gratuluję wszystkim przeze mnie wyróżnionym :) wyślijcie mi proszę swoje dane na adres interendo@wp.pl mam nadzieję, że kiedy otrzymacie swoje nagrody opiszecie swoje reakcję u siebie na blogach albo chociaż dacie mi znać w komentarzach, że nagroda trafiła szczęśliwie w Wasze ręce :) Pamiętajcie, że na zgłoszenie swoich danych macie czas 3 dni ( do 30.08. 2015r. 23:59) w przeciwnym razie losuję jeszcze raz !

Każdemu komu nie udało się wygrać nic w tym rozdaniu zapraszam na następne : "ZDUBLOWANE ROZDANIE" po drodze do rozstrzygnięcia będzie cusik jeszcze więc obserwujcie bacznie ;) 

I NA KONIEC CHCĘ PODKREŚLIĆ, ŻE SPISAŁAM SOBIE WSZYSTKICH MOICH OBSERWATORÓW , JEŻELI KTOŚ PO KONKURSIE STWIERDZI, ŻE JUŻ NIE INTERESUJE GO MÓJ BLOG I PO PROSTU ZNIKNIE Z GADŻETU TO ZOSTANIE WPISANY NA "CZARNĄ LISTĘ" , KTÓRA BĘDZIE DOSTĘPNA DLA KAŻDEGO KTO TRAFI NA MÓJ BLOG - POMYSŁ ZACZERPNIĘTY OD MINERALNEJ KASI ORAZ KINGI Z BLOGA UJRZEĆ SIEBIE . JEŻELI MIELIŚCIE U SIEBIE PRZYGODY ZE ZNIKAJĄCYMI OBSERWATORAMI PO KONKURSACH PROPONUJĘ ZROBIĆ TO SAMO - TO NAPRAWDĘ NIE FAIR JEŻELI KTOŚ STARA SIĘ PRZYGOTOWAĆ COŚ INTERESUJĄCEGO  A INNI CHCĄ TYLKO CZERPAĆ KORZYŚCI TEJ ZNAJOMOŚCI!!!

50 komentarzy:

 1. O mamuniu, ale szok! :O :D Czekałam z niecierpliwością na wyniki, bo czytałam zgłoszenia już wcześniej i widziałam, że mnóstwo osób ma wiele wspaniałych pasji, ale w życiu nie sądziłam, że zasłużę na interendo b(l)oxa :D Pięknie dziękuję i oczywiście z największą przyjemnością pochwalę się nagrodą na blogu <3
  Gratuluję też całej reszcie, bo ja również jestem pod ogromnym wrażeniem waszych zainteresowań!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeej! Strasznie Ci dziękuję! Takiego pecha akurat miałam dziś (stanęłam na skrzyżowaniu i samochód mi zgasł, akumulator mu siadł, musiałam pomocy rodzinnej wzywać ;() taki pozytywny i przemiły akcent na koniec dnia, ślicznie dziękuję jeszcze raz i zaraz podeślę do Ciebie maila :)) wszystkim laureatkom gratuluję, widzę, że wyłoniłaś ich sporo aż 30! :) na pewno dam Ci tutaj znać jak nagroda dotrze, bo własnego bloga nie posiadam - brak talentu:p

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluje i juz widze mine pani na poczcie ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja by na mnie fuknęła, mam strasznie niemiłe panie haha :p

   Usuń
  2. Moje co piątek się smieją ;P Bo ja tylko wtedy mam czas do nich iść ;D

   Usuń
 4. Gratuluję wszystkim. Tym razem mi się nie poszczęściło ale może następnym, kto wie... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nawet się nie spodziewałam :) Bardzo Ci dziękuję Kochana i już wysyłam do Ciebie wiadomość :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i żałuję, że nie mam ciekawych pasji :( ani nie piszę wierszy ani nie jestem facetem :D
  Little black dres jest pięknym zapachem <3
  Bloga natomiast nie opuszczam i namiętnie czytam, aczkolwiek nie zawsze komentuję :D Piękna robota...współczuję czytać 111 zgłoszeń :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wszystkim zwyciężczyniom i zwycięzcom :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo dziękuję i gratuluję reszcie szczęśliwców :D Panowie pozytywnie zaskoczyli :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję bardzo i gratuluję pozostałym zwycięzcom :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ojejku! Jakież wyróżnienie :) czyżbym zasłużyła sobie na niespodziankę?! Haha :D bardzo się cieszę kochana i dziękuję! A z tym zakręceniem i świrnięciem trafiłaś w dziesiątkę! :D gratuluję pozostałym dziewczynom i szczególnie zwyciężczyni nagrody głównej! Aż ciekawość mnie zżera... co się kryję w Twoim boxie?! :D buziaki! :*

  OdpowiedzUsuń
 11. moja pierwsza w życiu wygrana! bardzo się cieszę i dziękuję :* aż uwierzyć nie mogłam !! :D

  OdpowiedzUsuń
 12. naprawdę opisy były niesamowite! gratuluję wam, perfumy Little Black Dress są niesamowite, a więc na pewno przypadną wielu z was do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ale to pieknie rozpisałąś:) najtrafniej ujełaś sisi dla mnie to blogowa Księżniczka a nawet Królowa:)

  OdpowiedzUsuń
 14. gratuluję :)
  Ale kochana musiałaś się napracowac nad tym :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Super ! Dziękuje za wyróżnienie oraz gratuluje pozostałym zwycięzcom :) Na poczcie już powinien znajdować się e-mail ode mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 16. O matuchno, jak cudownie! :) Dziękuję Ci bardzo, bez Twojego pozwolenia mogłabym co najwyżej poprzeglądać odpowiedzi innych. :) A jest co czytać. Serducho rośnie, jak się to wszystko czyta.
  Skrobię mejla. Gratuluję wszystkim! :*

  OdpowiedzUsuń
 17. Gratulacje. Muszę przyznać, że z ciekawością przeczytałam o różnych pasjach, ileż tam tego! DO wyboru do koloru, co kto lubi :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Dziękuję! :)))
  Świetnie się czyta te wpisy konkursowe, widzę tu mnóstwo osób o fascynujących pasjach :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Wow, ale elaborat. ;) i ile ludzi z pasją! :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Ale niespodzianka na wieczór :) :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Gratulacje dla wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Bardzo miła niespodzianka :) dziękuję za wyróżnienie:)

  OdpowiedzUsuń
 23. Kochana dostałaś się do testowania Norel na fb :) Gratki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i to jest bardzo dobry imieninowy prezent :) ( mam dzisiaj imieniny :D to mi Norel zrobiło niespodziankę :D

   Usuń
  2. To spóźnione wszystkiego najlepszego! :)

   Usuń
  3. To mieli wyczucie :) Najlepszego!

   Usuń
 24. Gratuluję wygranych i dziękuję za zabawę i hip hip hura - ale się cieszę :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 25. Gratulacje dla wszystkich zwycięzców :)

  ps. Też mam obsesję na punkcie kremów BB xD

  OdpowiedzUsuń
 26. A wiesz, że to dobry pomysł z tą czarną listą?

  OdpowiedzUsuń
 27. Dziękuję, czy dostałaś e-maila ode mnie ?

  OdpowiedzUsuń
 28. Ja dopiero trafiłam na bloga :) Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Jestem zaskoczona i bardzo sie cieszę że wśród tylu wpisów mój komentarz został zauważony ;-) GRATULUJĘ także pozostałych i pozdr ;-)

  OdpowiedzUsuń
 30. Kochana :) ale piękności dostałam po prostu cudo :) wieczko genialne masz talent! A zawartość jakbyś czytała mi w myślach! skad wiedziałaś co mi się marzy! Powinnaś otworzyć biznes i sprzedawać swoje BOXY ! Dziękuję i w tym tyg na pewno się na blogu tym cudeńkiem pochwalę!

  OdpowiedzUsuń
 31. Gratuluję wszystkim :) Każdy ma jakąś wyjątkową pasję i to się ceni :)
  Naprawdę miałaś co robić czytając te 111 zgłoszeń ale dałaś radę ! :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 interendo , Blogger