LIEBSTER AWARD :))

Wczoraj dowiedziałam się od Czarnej Kawy, że nominowała mnie do Liebster Award za co jej bardzo dziękuję, bo nie spodziewałam się, że uda mi się kiedykolwiek dostąpić tego zaszczytu więc jest mi niezmiernie miło i już czuję się jak Zwyciężczyni :)) I bardzo dziękuję Kochana, że wybrałaś akurat mnie :)) Zwłaszcza, że leżę zasmarkana w łóżku i sama się zastanawiam jak to możliwe, że w jamie nosowej człowieka może mieścić się tyle śluzu, który kocha zatykać dziurki od nosa, ściekać do gardła i kapać z nosa ;((( "Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”.
Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. 

Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. 

Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował."


Czarna Kawa zadała wytypowanym przez siebie dziewczynom takie pytania:

1. Jaki był Twój wymarzony zawód w dzieciństwie?

Hehehe i teraz możecie się wszyscy śmiać i tarzać po podłodze, bo chciałam być MISS POLONIA ( w sumie to prawie jak aPOLONIA - Apolonia to moja babcia  xD. Tak,tak... W wieku lat 5 Hello Kitty dała temu marzeniu szczególny wyraz, bo kiedy w czasie ferii u Taty w pracy Pani w Bibliotece zadała to pytanie, to najpierw zaległa cisza - bo przedział wiekowy dzieciaków był bardzooooo urozmaicony i różny od lat 5 do 18 ( w tym dawaj moi starsi bracia wówczas lat 10 i 12 ). A potem jak Filip z Konopi stanęłam dzielnie na środku sali i z typowym lekkoo figlarnym uśmieszkiem na twarzy powiedziałam: 'Ja chcę zostać MISS' xD , na co moi bracia załapali burka i chcieli zwiać, wszyscy wyli ze śmiechu, kobitce z biblioteki szuflada opadła , a mój najlepszy kumpel - wówczas również lat 5 napędzony Hello Kittowym optymizmem również gorliwie wyrwał się do odpowiedzi deklarując zostanie żużlowcem xD.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt , że w wieku lat 5 raczej na miskę zadatków nie miałam xD ( no chyba, że taką do chipsów i ciasteczek , ale to bardziej tacka xD bo byłam z tych bardziej okrągłych piłeczek xD. 2. Jaka była najgłupsza rzecz, która Ci się przyśniła?


Najgłupsza rzecz, która mi się przyśniła.. Hem hem... mi ogólnie śnią się same głupotki, a jeżeli coś już zapamiętuję ze swoich snów to takie, których się boję - szczególnie jak naoglądam się jakiś głupawych horrorów w stylu "teksańskiej masakry piłą mechaniczną xD" , ale wydaje mi się, że największą bzdurą, która mi się przyśniła to był atak terrorystyczny na moją "wiejską" podstawówkę xD . Chodziłam do szkoły w małej miejscowości , bo nie mieszkaliśmy jeszcze wtedy w mieście i atak na akurat tę placówkę oświaty w miejscowości o cudnej nazwie "GRUPA" ( proszę nie mylić z DUPA ;p byłby prawdziwym absurdem... ;D3. Jaka była najgorsza wpadka w Twoim życiu, którą wspominasz teraz z uśmiechem?


Ojojoj Hello Kitty ma do tego talent niebywały - wpadki, fopa i inne głupkowatości to moja ukryta "ability" xD . To z czego mam największą bekę po latach to chyba jednak jest wpadka w hipermarkecie z gaciami.... Żeby było śmiesznie z moimi własnymi gaciami.... xD Wpada miała miejsce w klasie 5 i ciągle prawie płaczę ze śmiechu jak sobie o tym pomyślę xD Jak każde dziecko chodziłam ze szkołą na basen i rozbierając się w domu wieczorem po prostu zrolowałam wszystko w kostkę i poszłam spać. Rano założyłam te same spodnie, ale zapomniałam wyciągnąć z nich wczorajszych majtek i chodziłam tak sobie błogo przez cały Boży dzień, aż wreszcie pojechałam z Mamą do miasta na zakupy. Chodziłyśmy sobie dzielnie po hipermarkecie, aż tu moja Rodzcielka ( proszę nie mylić z Trucicielką xD . Mówi do mnie:
-Patrycja coś ci się do nogawki przyczepiło.
I zanim zdążyłam jakkolwiek zareagować moja Mamusia już się schyliła i wzięła do ręki owe "COŚ" ( do tego jeszcze czerwone xD i na cały głos ( moja Mamusia jest nauczycielką więc głosik ma donośny xD wykrzyknęła:
-MAJTKI!!! 
Moja mina- bezcenna, reakcja ludzi - tym bardziej xD Spieprzałam z miejsca zbrodni tak szybko, że można  było zobaczy tumany kurzu xD4. Jaka jest Twoja ulubiona pora roku?Wiosna, wiosna. Wiosna ach to TY! Jest zielono, soczyście, słońce jeszcze nie morduje niemożebnie, a przyjemnie ożywia. Razem z wiosną budzę się do życia :))


5. Co najbardziej zaniedbujesz przy pielęgnacji ciała?


Myślę, że najbardziej zaniedbuje swoje włosy na nogach xD W ich pielęgnację w ogóle nie wkładam serca a rosną gęste i bujne jak szczecina u dzika i często muszę odpalać kosiarkę żeby się ich pozbyć. Oczywiście w przeciwieństwie do tych na głowie w które pompuję bajońskie sumy i co? I jajco... Wszystko mi poszło w włosy na nogach... Eh... Oszukali mnie xD6. Czy zwracasz zimą uwagę bardziej na to czy Twoje ubranie będzie ciepłe, czy ładne?  


Uuuu to zależy. Jeżeli jest tak cholernie zimno, że dostaję zapalenia pęcherza na sam widok za oknem, a w kroku robią mi się sopelki lodu to chyba jednak wybieram coś ciepłego... Zwłaszcza jak jestem "pociągająca" i z nosa leci mi ciurkiem ( jak np. dzisiaj) , a głowa mi pęka z bólu i gorączki to nie myślę o tym, żeby ładnie wyglądać, a o tym, że ma być ciepło i jak najszybciej wrócić do domu spać. Na ogół jestem jednak próżna baba i skromnością nie grzeszę, więc staram się wyglądać w miarę estetycznie xD7. Czy chciałabyś czasem cofnąć czas?


No jasne! Ale tylko po to, żeby przybić piątkę samej sobie jak się urodziłam , zobaczyć na własne oczy jak poznali się moi rodzicie no i poznać mojego Dziadka, który umarł jak miałam 3 latka , bo w ogóle go nie pamiętam. W innych przypadkach nie chciałabym ingerować - lubię swoje życie takie jakie jest ^^8. Lubisz być w centrum uwagi?


Przecież jestem pępkiem swojego WSZECHświata :D posłużę się fragmentem piosenki PLACEBO: " here's nothing here , but what here's mine!" ;) 9. Co najbardziej lubisz kupować, idąc na zakupy?


B-U-T-Y!!!! Wysokie - im wyższe tym lepsze ! Z moim chomiczym wzrostem 160cm i byciem szczęśliwą posiadaczką MENża 190cm , dobry wysoki obuw to podstawa :D Najlepsze są takie wysokie na płaskiej podeszwie xD ( choć praktycznie jedno wyklucza drugie). Czuję się wtedy mega;D10. Kim jest najważniejsza dla Ciebie osoba w życiu?


Mama i mój MENż. Mama - bo wie o mnie wszystko i kocha mnie ponad życie - kiedyś nawet zakryła mnie własnym ciałem kiedy w czasie burzy uderzył bardzo blisko nas piorun ( o tak pamiętam to zdarzenie bardzo dobrze , choć miałam 9 lat) . A MENż - bo jest jedyny taki :D no i mój - jest jak dobre miejsce parkingowe ZAJĘTY :D11. Mężczyzna z brodą czy ogolony?


Ogolony - jak widzę facetów pseudodrwali z brodą po pachy tylko bez siekiery to chcę mi się płakać ze śmiechu xD Dla mnie broda to coś co drapie, swędzi i zostają na tym resztki jedzenia bleeee..... ohyda....


NOMINUJĘ:)

1. Pa ti ( Uroda Zakupy Recenzje )
2. Ann ( do it with Ann)
3. Fancy (być kobietą po mojemu)
4. Emily B ( my dream about australia)
5. Ingę B ( I wear black liner)
6. Yuki Nishimurę ( Wyznania Azjatoholiczki)
7. Asiangirl from sweet recipee
8. Terri (kolorowy Świat Terri)
9. Marzycielkę ( ósmy kolor tęczy)
10. Nie Bieską (cosmeticosmos)
11. Olę (zielony pokoik )

Moje pytania do Was Dziewczyny to:

1. Co popchnęło Cię w ramiona blogspota  ?
2. Kot czy Pies, a może wolisz chomika :D ?
3. Gdybym była owocem zostałabym..... ?
4.  Najwięcej strachu najadłam się ....  ?
5. Za górami za lasami i moja ulubiona bajka  :D
6. Jakbym chciała dostać boxa to byłoby w nim?
7. Marzenia do spełnienia :D
8. Jak spędzasz wolny czas?
9. Co zrobiłabyś z wygraną w totka ?
10. Najbardziej NIE lubię ?
11. Jaki Azjatycki kosmetyk chciałabyś na sobie wypróbować ?

Nominowałabym z chęcią Zamigotał Świat, ale Kochana nie masz niestety bloga więc jeżeli masz ochotę wziąć udział w zabawie (na co liczę!) to napisz swoje odpowiedzi w komentarzu u dołu posta :)

Mam nadzieję Dziewczyny, że zechcecie odpowiedzieć na moje pytania :))

Dostałam 2 i nawet trzecią nominację więc pora odpowiedzieć ;) Pytania White Zephyr:

1. Dowiadujesz się, że za dwa dni umrzesz. Jak spędzasz swoje ostatnie dwa dni życia?

Jestem jak leming - spieprzam na oślep wkręcając sobie, że biegnę tak szybko, że śmierć mnie nie dogoni ^^ . A tak dosłownie to myślę, że nie żałowałabym sobie niczego - realizowałabym każdą swoją zachciankę i nie obchodziłoby mnie nic - tak czas mi się kończy i bomba atomowa tyka ;p

2. Jaki jest Twój ulubiony kolor?

Czerwony :)) Naprawdę :) Kolor ognia, miłości i namiętności :D Taka wampirza krwista czerwień w odceniu kurwonistycznym xD

3. Co robisz gdy nikt nie patrzy?

Dłubię w nosie xD i drapię się po tyłku xD - czyli to co każdy :D

4. Czy czujesz się spełniona w swoim życiu?- uzasadnij dlaczego tak/nie.

I tak i nie. Nie bo muszę robić to co przynosi kasę , a nie to co lubię. Chciałabym napisać swoją książkę i ją wyilustrować ( sama - rysuję całkiem nieźle ^^) w mangowym stylu :) lub zostać złotnikiem i robić swoją biżuterię. Z drugiej strony skończyłam ciekawy kierunek studiów - medycynę ,a mój zawód daje dużo satysfakcji z dobrze wykonanej roboty :)

5. Jaki jest Twój ulubiony cytat lub motto?
Są dwa rodzaje ludzi.

Ci, którzy żyją, grają i umierają.
I tacy, których jedynym zajęciem jest utrzymywanie równowagi na krawędzi życia.

Są aktorzy.
I są podniebni tancerze.
— Maxence Fermine - "Płatek śnieguale oprócz tego mam całą masę ulubionych cytatów :) - prowadzę taki specjalny kajecik na złote sentencję i jak coś czytam i mi się spodoba to sobie wpisuję w celu zapamiętania :)

6. Co Cię najbardziej złości, a co uszczęśliwia?

Wkurza mnie to, że na drugie mam bałagan , a na trzecie lenistwo i jutro to u mnie najbardziej zapracowany dzień tygodnia ;p Wkurzam się na siebie, że często jestem niekonsekwentna, złośliwa i uparta jak osioł ;p , a do tego jestem choleryczką i zadziorny ze mnie potworek ;p . Uszczęśliwiają mnie zakupy i czekolada ;p dobra czekolada milka ;p

7. Wymień swoje 3 cechy, które cenisz i 3 cechy, których wolałabyś niemieć.

-mam zdolne ręce, które umieją mnie samą zadziwić
- mam całkiem niezłą pamięć
-ogólnie jestem szczęściarą ;p

Chciałaby nie mieć:
- bałaganiarstwa
-lenistwa
-niekonsekwencji

8. Czy masz pracę? Jeśli tak, czy jest to to, co chcesz robić do końca życia?

Mam - jestem lekarzem :) Rok temu skończyłam studia i właśnie kończę coś co się nazywa u nas stażem podyplomowym. Czekam aktualnie na wyniki czy dostałam się na rezydenturę i będę mogła zostać internistą czyli "specjalistą chorób wewnętrznych" - ale to za 5 lat. Potem może dorobię jeszcze jakąś specjalizację choć nie wiem czy będzie mi się jeszcze chciało . Lekarze dużo pracują. Jak się zostaje lekarzem to praktycznie przestaje się nim być w chwili śmierci. 

9. Jakie cechy charakteru cenisz u innych osób?

Lubię ludzi z poczuciem humoru , zwłaszcza takich co mają dystans do samego siebie i potrafią wszystko obrócić w żart. Cenię sobie ludzi z pasją , którzy kiedy mówią o tym o czym się zajmują z błyskiem w oku i zarażają tym. Intrygują mnie ludzie z "charyzmą" tacy, którzy nie są jacyś szczególnie "piękni" i na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się , ale wystarczy, że zaczną mówić stają się kimś innym - czuć od nich jakiś magnetyzm. 

10. Ile jesteś w stanie poświęcić dla osiągnięcia celów?

Sama nie wiem. Jeżeli czytałaś książkę Zofii Nałkowskiej "Granica" to wiesz, że granice lubią się przesuwać i nie być stałe. W życiu jedyną stałą jest zmienna. 

11. Czy jest coś co chciałabyś zrobić, ale masz opory/ wątpliwości?

Chciałabym pojechać do Japonii . Ale na razie nie mam kasy xD i mam jakiś opór żeby iść zrobić paszport ;p

Pytania Karoliny Horsi:

1. Co sprawia Ci najwięcej radości?

SHOPPING ^^ Azjatyki, kosmetyki, ubrania , biżuteria , czytanie książek  ;p

2. Na jakie kosmetyki wydajesz najwięcej pieniędzy?

AZJATYKI :D Głownie pielęgnacyjne ;)) nie znam się za bardzo na kolorówce i raczej sięgam po sprawdzone przez inne dziewczyny rzeczy :)) 

3. Twój naturalny kolor włosów?

Gówniasto-słowiańsko-europejski :D czyli coś w kolorze ni to brązu ni to blondu .

4. Jaka była Twoja największa makijażowa wpadka?

Hem.... Jak kumpela w pracy powiedziała do mnie - chyba masz za dużo bronzera na skroniach i pośliniła palec i zaczęła mi wycierać xD masakraaa ..... Potrzebuję dobry pędzel do blendowania ;p

5. Co cenisz w innych ludziach?

Szczerość i poczucie humoru - dużżżżżooo poczucia humoru :D Nawet sarkastycznego :D

6. Miałaś okazję, dzięki blogowaniu nawiązać nowe znajomości?

TAK!!!! Cała masa pozytywnych freaków :D 

7. Czym zajmujesz się poza blogowaniem?

Pracuję jako lekarz , czytam książki, zajmuję się rękodziełem , uprawiam sport , chodzę na zakupy i kombinuje co zrobić, żeby nie sprzątać w domu xD

8. Gdybyś mogła wybrać miejsce na Ziemi, gdzie mogłabyś mieszkać, byłoby to...

Japonia :) Tokyo dzielnica Azabu :D


9. Co według Ciebie jest atrybutem kobiecości?

Cycki... nigdy ich nie miałam to zawsze ślinię się jak widzę je u innych dziewczyn i zastanawiam się jak to się stało, że u mnie " z przodu plecy, z tyłu plecy Pan Bóg stworzył Cię dla hecy " xD Wszystkie kobiety u mnie w rodzinie mają spore biusty a u mnie taki niewypał genetyczny ... xD

10. Jesteś dobrym kierowcą?

hehehehe xD No jasne kubica w spódnicy xD Kiedyś tak jechałam "ostrożnie" i blisko krawężnika, że na niego wjechałam i piękła po całości opona xD . Innym razem wracając z wesela kumpeli , kiedy MENż był w stanie bardziej agonalnym i nie dało się z nim dogadać całą drogę jechałam z nie do końca spuszczonym ręcznym i zastanawiałam się czemu nie mogę zmienić biegu na więcej niż 2 xD Lubię jeździć samochodem ale jako pasażer ;p Jestem wozidupa ;p Boję się samochodów i uważam, że im mniejszy tym lepszy - najlepszy samochód mieli FLinstonowie xD 

11. Ulubiona bajka z dzieciństwa? 

CZARODZIEJKA Z KSIĘŻYCA!! Jestem jak USAGI TSUKINO :D I tak u mnie w sumie już zostało :D
61 komentarzy:

 1. Nie wiem co z tym moim blogrollem :/ przykro :( a za nominację bardzo dziękuję, postaram się odpowiedzieć jakoś w najbliższym czasie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, a tak nawiasem, to ja też nie widzę Twojego posta na liście czytelniczej :( znowu blogger szaleje!

   Usuń
  2. No szkoda :)) Lubię Twojego bloga i chciałabym go mieć w blogrollu , ale nie wiem czemu od samego poczatku miałam z tym problem ( a próbowałam już kilka razy to zmienić)

   Usuń
  3. Mnie z Twoim się udało :) a post opublikował się z opóźnieniem o 15:10, specjalnie sprawdziłam! Dziękuję Ci za miłe słowo :) może za jakiś czas się uda, powiem Ci, że mnie też się tak zrobiło chyba dwa razy, ale teraz już jest ok. Blogger to niestety bardzo niedoskonały twór i co chwilę ma jakieś fochy, przez te 1.5roku mojego blogowania, mimo tego, że to niby krótko, niejeden cud na kiju w jego wykonaniu widziałam :/

   Usuń
 2. Po pierwsze zdrowiej szybko! :* Po drugie z prawdziwą przyjemnością odpowiem na pytania :3 Po trzecie PADŁAM przy majtkach, także serdeczne pozdrowienia z podłogi :D I po czwarte też nie lubię pseudodrwali! Brody są masakryczne, dłuższy zarost też mi się nie podoba, choć z drugiej strony muszę przyznać, że niektórzy panowie lepiej wyglądają "z" niż "bez" ;)
  Aha! No i ja chciałabym mieć 1,60m wzrostu. Mam co prawda niewiele więcej bo 1,65 ale jakby mi magicznym sposobem ubyło te 5cm to bym się cieszyła :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym je chętnie przygranęła :D I jak masz nadmiar w cyckach to też biorę :D

   Usuń
  2. No właśnie w cyckach nie mam NIC!!! Miseczka A, jak się trafi małe B to pieję ze szczęścia... :D :D

   Usuń
 3. Dziękuję za nominację! :* Oczywiście odpowiem na pytania :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaa jak miło :D postaram się dziś odpowiedzieć - a jak nie dziś to jutro! :)
  Zdrowiej kochana! Ta pogoda ciągle skacze z góry na dół i niestety my biedne na tym cierpimy :(
  Ale nie damy się! :D buziak :**

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna zabawa! Przy okazji można się coś o Tobie prywatnie dowiedzieć :))) z Twojej wpadki aż wybuchłam śmiechem:D:D miłej zabawy nominowanym :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i ja chętnie dopiszę za niedługo swoje odpowiedzi tutaj :D :D

   Usuń
  2. 1. Co popchnęło Cię w ramiona blogspota ?
   Ekhem, nic! Nie bloguję, ale uwielbiam czytać blogi wszystkich pozytywnych osóbek takich jak Ty :D z poczuciem humoru, nie tylko recenzje "na szytwno" :) sama chyba nie miałabym ani talentu, ani chęci, by coś pisać konstruktywnego regularnie, a założyć konto chciałam od dawna i to też uczyniłam, bo wcześniej przeglądałam anonimowo.:)
   2. Kot czy Pies, a może wolisz chomika :D ?
   Ani to ani to :D jestem prawdziwą króliczą mamusią! Moją ulubioną rasą jest królik baranek (taki kłapouszek, możesz wygoglować- całkiem fajny przystojniak) miałam do tej pory jednego- tej właśnie razy, przeżył ze mną piękne 7 lat, ale odszedł 1 września br. :( teraz zastanawiam się nad zakupem rasy lwiej, ale muszę przemyśleć, czy będę potrafiła zapewnić mu odpowiednią opiekę (czas), a mój poprzedni potrzebował dużo przytulasków :D:P taka milusińska rasa :))
   3. Gdybym była owocem zostałabym..... ?
   Truskawką. Uwielbiam truskawki odkąd pamiętam:D
   4. Najwięcej strachu najadłam się .... ?
   Chyba gdy zdawałam prawo jazdy :D kiszki aż mi na wierzch wychodziły. Byłam ostatnia z poczekalni, tak mnie przetrzymali. Bardzo denerwowało mnie straszące wokół towarzystwo. Działali negatywnie swoim zachowaniem na innych. Ja jako człowiek wiecznie zestresowany- oczywiście podłapałam sytuację :D a jak zobaczyłam, że te osoby co ze mną były za moment wracały z placu, tym bardziej byłam przerażona;D
   5. Za górami za lasami i moja ulubiona bajka :D
   Moją ulubioną bajką z dzieciństwa był Kubuś Puchatek. Pamiętam, że miałam jakiegoś przegrywanego na VHS. Co tam, że oglądałam jedno i to samo w kółko. Taki urok tamtych czasów :P dla mnie ta bajka była przesłodka. Jako dziecko ciągle zastanawiałam się, co się zdarzyło między, bo był taki jeden moment, że kaseta się urywała i były takie "siejaki" na ekranie chyba przez 5 minut. I za każdy razem malowałam w swojej głowie co tez się tam mogło zdarzyć :)
   6. Jakbym chciała dostać boxa to byłoby w nim?
   Dużo pielęgnacji włosowej (jak w poprzednim boxie od Ciebie) i trochę tzw kolorówki :) szczególnie przepadam za różowymi szminkami i produktami Inglota. Jakoś tak mam do nich słabość :) mój codzienny makijaż to raczej kreseczka, eyelinery zmieniam jak rękawiczki :P
   7. Marzenia do spełnienia :D
   Hmm.. ciężki temat, ale na pewno w pierwszej kolejności chciałabym zarobić sobie w końcu na swój własny samochód :) teraz jeżdżę pożyczonymi, a to od taty, a to od mamy, gdy jestem w domu - nie na studiach w mieszkanku :) wolałabym mieć własne, takie które sobie sama wybiorę i takie, które będzie tylko "moje" :D poza tym na pewno chciałabym skończyć w końcu tego inżyniera:D (obrona będzie ciężka) oraz sprawić sobie kiedyś męża i dzieci :D sielanka w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)
   8. Jak spędzasz wolny czas?
   Najczęściej wychodzę z przyjaciółkami lub wyjeżdżam gdzieś. Jak każda kobieta lubię zakupy. To na nie najczęściej jeżdżę. Poza tym lubię też usiąść przed komputerem czy tv z gorącą herbatką i coś poczytać lub pooglądać :)
   9. Co zrobiłabyś z wygraną w totka ?
   Kupiłabym sobie jakieś ładne mieszkanko, bądź mały domek, jakiś samochodzik przystępny, a resztę oddałabym dla dzieci i dorosłych chorujących na nowotwory. Mój kochany dziadzio zmarł właśnie na nowotwór płuca :( myślę, że im najbardziej się te pieniążki przydały, trzeba wierzyć, że czasem medycyna może zdziałać cuda. Sama chorowałam 2 lata temu, szczęście w nieszczęściu, że to nie na nowotwór, ale wiem jak to jest leżeć tam po szpitalach non stop. Często przyłączam się w różne akcje charytatywne i mam nadzieję, że może nie finansowo, ale może moje serducho jakoś tam pomaga :-)
   10. Najbardziej NIE lubię ?
   Reklam! Jak włączę telewizor i to słyszę, mam już ciśnienie 200 :D jakieś denerwujące melodyjki, śpiewy i wierszyki!
   11. Jaki Azjatycki kosmetyk chciałabyś na sobie wypróbować ?
   Trudno mi powiedzieć, bo się na tym nie znam, ale może hm.. tego ślimaka w pełnym wymiarze haha!

   Dzięki za zaproszenie do zabawy :-)

   Usuń
  3. Zgoooglowałam króliczka :D jest przeeepiękny :)) niezastanawiaj się tylko bierz nowego skoro tak Ci mówi serducho :D

   Usuń
  4. hah, być może tak zrobię :D :)

   Usuń
 6. zdrowia życzę! ;* hahahaha wiedziałam żeby Cię nominować bo na prawdę bardzo chciałam poczytać Twoje odpowiedzi <3 :D wiedziałam, że mnie rozbawią i będą szalone :D! nie zawiodłaś mnie! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i jak dobrze się przy tym bawiłam ^^

   Usuń
  2. w sumie miss też chciałam zawsze być:D chociaż byłam grubiutkim dzieckiem :D no i wygadałam się przy tym koleżankom... śmiały się ze mnie długo, ludzie potrafią być fe :D

   Usuń
 7. Akcję z majtkami jest mega :D Ja tak miałam z papierem toaletowym przyklejonym do buta ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie no uśmiałam się .... Maskara normalnie :D
  Dzięki za nominację, ogolnie nie bawię się w takie rzeczy dla Ciebie zrobię wyjątek- z sympatii do Twojej osoby. Jakoś nawet polubiłam Hello Kitty :D :P

  OdpowiedzUsuń
 9. Haha, ale się uśmiałam przy tych majtkach :) Ja kiedyś po odwiedzinach u babci w szpitalu nie zdjęłam ochraniczy na buty i wesoło w nich paradowałam po mieście ze 3 godziny - najlepsze, że zauważyłam, że ludzie mi się dziwnie przygladają, ale uznałam, że to moja uroda przyciaga spojrzenia, uśmiechałam się i dumnie człapałam dalej. Moja mina jak w domu chciałam zdjąć buty bezcenna :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zdrówka i dziękuję za nominację :) zaraz piszę!

  OdpowiedzUsuń
 11. Znowu mnie rozbawilas a mam bardzo zly dzień :) zdrowiej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No widzisz :D Jestem lepsza niż brazylijski serial :D

   Usuń
 12. Hehe gacie mnie rozwaliły, oj też mam talent do głupotek;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Widzę, że mamy bardzo dużo wspólnego - świetnie piszesz, uśmiałam się :)
  Ps. Z przyjemnością obserwuje :)

  Zapraszam Cię do siebie :)
  http://www.hushaaabye.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie no historia z majtami wymiata xD
  160 cm wzrostu to jeszcze nie chomiczy wzrost jak się okazuje (właśnie poznałyśmy na roku dziewczynę jeszcze niższą :O) Kurde a jeśli chodzi o nogi to mamy ten sam problem xP

  OdpowiedzUsuń
 15. Przyszłam tu jeszcze raz, żeby powiedzieć, że to w jaki sposób piszesz zawsze mi poprawia humor :D Ja mam ciągle głupie sny, nie raz to zabijałam putina, który leciał na orle albo robiłam zamach na hitlera. Uczyłam się w szkole Magii i Czarodziejstwa, tj. w Hogwarcie i byłam samurajem. Dlatego tak bardzo lubię spać :D Miałam podobną historię, jak ta z majtami, tyle, że ze skarpetami ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach te niesforne części garderoby ;p Dziękuję :)) I o to chodzi - śmiech to zdrowie :D

   Usuń
 16. Gratuluję wyróżnienia! :-)

  Dawno się tak nie ubawiłam czytając czyjeś odpowiedzi w tym tagu - masz świetne poczucie humoru. I przygody! :-)

  OdpowiedzUsuń
 17. Haha wpadka z majtkami bossska :D Ja też jestem mistrzynią takich akcji :) Dziękuję za nominację, w wolnym czasie chętnie odpowiem :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, właśnie się rozpłynęłam w zachwytach, że masz mnie w liście czytelniczej! Zawsze się dziwię gdy widzę w tym miejscu swojego bloga, dla mnie to mega wyróżnienie! Dziękuję. Kochana a znasz kosmetyki Missha? Fajne?

   Usuń
  2. :)) No nie ma za co :D Znam Misshę i widziałam, że udało Ci się zdobyć w tym ich beznadziejnym konkursie ( GRATULUJĘ CI WYTRWAŁOŚCI!!! bo ja odpuściłam już na początku ) akurat ten set co się na niego czaję xD Ale żeby go dostać trzeba wydać 400zł więc musze czekać na nową pensję xD Missha to bardzo dobra firma myślę, że jest nawet trochę lepsza niż skin :) Więc myślę, że będziesz zadowolona :))

   Usuń
 18. Też kiedyś chciałam być miss i lubię wiosnę :D
  Dzięki za nominacje, myślę, że w weekend na spokojnie pobawię się w tę grę ;))

  OdpowiedzUsuń
 19. Też najbardziej kocham kupować buty, jestem prawdziwą zakupoholiczką. :D

  OdpowiedzUsuń
 20. :D opis faceta drwala mnie rozbroił :D

  OdpowiedzUsuń
 21. Co.. 'xD Twoje opisy i porównania rozwalająąąąą..! Ok. śmiech to zdrowie, ale bez przesady XD w średniowieczu toż to w torturach stosowano!

  OdpowiedzUsuń
 22. Hahaahaa, uśmiałam się, chyba w każdym punkcie ;) Moje córy tak robią z ubraniami, zwijają, a potem majtki " wczorajsze " z nogawki wypadają :D Niech no tylko podrosną... :D
  Z tymi chłopami brodatymi rzeczywiście niewesoło, ostatnio jest " moda " na brodę, ale, jak mawiają: broda nie czyni z mężczyzny twardziela, kojarzy mi się tak samo jak tobie - błeeeeh :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehehe czyli wszystkie dziewczynki są takie same :D

   Usuń
 23. Poprawiłaś mi humor tymi odpowiedziami :D Wpadka z majtkami najlepsza ;p
  Widzę, że wszystkie Patrycje teraz chorują, łączę się z Tb w walce z katarem :p
  Zdrówka! ;)

  OdpowiedzUsuń
 24. Opis faceta drwala i najgorsza wpadka w życiu oraz opis twojego męża jako "mój - jest jak dobre miejsce parkingowe ZAJĘTY :D" rozbawiły mnie do reszty :) :D oczywiście przyjmuje motywacje i w miarę możliwości postaram się na nie odpowiedzieć :P (obecnie jestem tak samo jak Ty zakatarzona i totalnie nic mi się nie chce xd taki ze mnie leniuszek :D) :P Miłego dnia :D

  OdpowiedzUsuń
 25. Zrobione;) możesz sobie poczytać MAŁPO!! :P

  OdpowiedzUsuń
 26. Cytat cudowny :) mój bunny chciał zostać lekarzem, żeby mógł pomagać innym. Ale sądzę, że ogromny wpływ na jego ''doctorowe'' marzenia miało konkretne wydarzenie w dzieciństwie. Uwielbiam psychologie, ale czasem straszne ma się odczucia kalkując ludzką psychikę. Można by pomyśleć, że jestem surową osobą, ale na pewno surowość ta wynika tylko dla dobra danej osoby. lub jej zniszczenia. Okkkkkkkkkk mściwość się włącza beep beep :D
  Wracając do pytań, jestem bardzo zadowolona z Twoich odpowiedzi. Odwiedź tą Japonię bo im dłużej będziesz zwlekać tym dalej od niej będziesz! ;D Tylko wyślij mi pocztówkę z załączonym zdjęciem na tle przepięknej sakury! :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko da się zrobić :D też lubię psychologię i chciałam być nawet psychiatrą, ale nie było u nas wolnych miejsc szkoleniowych jak skladałam papiery ;((

   Usuń
  2. A to dziady miejsce Ci zabrali.. ;d

   Usuń

Copyright © 2016 interendo , Blogger