WYNIKI ROZDANIA BOXO-SKINOWEGO I ZAPOWIEDŹ NOWEGO :)Doszliśmy do momentu kulminacji ;p czyli do wyników.

Zanim je ogłoszę rozpocznę miłym akcencikiem rozdania boxów stażowo-czytelniczych czyli absolutnych Interendowych Hello Kitty Boxów ;p

W tym miesiącu będzie ich 3,5 xD a czemu to się dowiecie za sekundę ;p

1,5 boxa wędruje do Candy Pandas :D  ( bo naszych Pandziochów jest 2  i to bliźniaki :D jestem leniwa i karton będzie 1 choć zawartość dla 2 osób ;p stąd 1,5 :D haha

2. Vela :) z bloga Madame Vela

3. Yuki Nishimura z bloga Wyznania Azjatoholiczki :)

Dziękuję i podajcie mi swoje adresy Dziewczyny na maila : interendo@wp.pl :)

Losowanie odbywało się w ten sposób, że losowałam spośród osób które wyraziły chęć posiadana danego Boxa :) i tak jak mówiłam jedną osobą wybrałam sobie sama spośród zgłoszeń :) - to które podobało mi się najbardziej :)

Boxy z kosmetykami SKIN79 wędrują do :


1. Love Your SKIN : KUFEREK Z PIĘKNEM

Lubię fb INTERENDO TAK Kuferek z Pięknem -
Lubię fb SKIN79 POLSKA TAK Kuferek z Pięknem -

2. HELLO-PINK-KITTY autorkę odpowiedzi tego boxa wybrałam sama :) i jest to :D

KINGA KERTH ^^ ( bardzo podobała mi się bajka ^^) jestem Animaniakiem i lubię tego typu historie :D

Chciałabym dostać boxa 2, bo...
Opowiem Ci pewną historię, bajkę, legendę.. Interpretacja jest dowolna i tylko Twoja wyobraźnia podpowie Ci najlepszą opcję.
Dawno, dawno temu za górami, za lasmi i siedmioma.. no dobra, może nie tak daleko. W każdym razie, w małym mieście Olkusz, żyła kręconowłosa Kinga. Kinga, jak to każda kobieta zakochana była w kosmetykach. Każdego poranka stawała przed swoim lustrem z Ikea i ze starannością oraz miłością nakładała kosmetyki zarówno pielęgnacyjne, jak i kolorowe. Kinga miała też chłopaka. Jej mężczyzna nie miał nic przeciwko dbaniu o sobie, ale skrywał nienawiść do pewnej strefy kosmetyków. Nienawidził makijażu. Prosił, obiecywał, przekonywał, ale Kinga była nie ugięta. Wiedziała, że nie zrezygnuje z kosmetyków kolorowych. Pewnego dnia zaprosiła chłopaka na noc. Rano obudziła się sama w łóżku. Co więcej, zniknął nie tylko jej wybranek, ale też kosmetyczka. Zamiast tego znalała list, w którym było napisane, że już nigdy ich nie odzyska.. Co więcej, faceta też.
Przerażona Kinga weszła na swoje konto internetowe i spostrzegła, że nie stać ją nawet na najtańszą linię kosmetyków. Zrozpaczona zaczęła szukać pracy, ale i tutaj nie skończyło się pozytywnie.
Jak ta historia się skończy? To zależy tylko od Ciebie!
Wybierz swoją wersję... :)
a) 

1. Dziewczyna zamknęła się w swoich czterech ścianach. Przez okno spoglądała na roześmiane kobiety w pełnych makijażach, które pogrążały ją w coraz to większej depresji. Przyjaciółki? Widziała jak zamiast jej pomóc, choćby minimalnie, ochoczo rozmawiały przy szklanej butelce śmiejąc się z Kingi. Pozostali jej przyjaciele na początku ją odwiedzali, ale później widząc w jakim dziewczyna jest stanie.. odpuścili. Zostawili ją samą. Zdaną tylko na siebie. Przechadzała się z jednego końca pokoju na drugi w ciepłych skarpetach, płacząc, że nie może wyjść na zewnątrz. Tak bardzo chciała znowu wrócić do codzienności.

2. Kinga nie chciała nigdzie wychodzić. Ale podobno "jak coś ma przyjść to samo przyjdzie". I tak się stało. Pewnego słonecznego dnia ktoś zapukał do jej drzwi. Otworzyła jej. Nikogo nie było, a jedyne co znalazła to pudełko z napisem "SKIN79 i Interendo" na wycieraczce. W środku były wspaniałe,w większości różowe kosmetyki. Znalazła również przyczepioną karteczkę z napisem: "Świat Cię potrzebuje. Wyjdź mu na przeciw i nie martw się fałszywymi przyjaciółmi! A facet? Te kosmetyki pozwolą znaleźć Ci nowego!" 
Ii... tak zrobiła. :)

3. GOLDEN WOMEN BOX : Magdalena Sz L

Lubię fb INTERENDO TAK jako Magdalena Sz 
Lubię fb SKIN79 POLSKA TAK jako Magdalena Sz

Gratuluję! napiszcie mi swoje dane do wysyłki na maila : interendo@wp.pl na zgłoszenie się po odbiór macie 3 dni ( do 13.01.2015r. 23:59)  inaczej wybiorę nowych zwycięzców .

W następnym poście ogłoszę nowe Rozdanie :) Będzie raczej dość niespodziewane jak na mnie xD Czekajcie :D obiecuję, że będzie się podobać :D
40 komentarzy:

 1. No no bajka fajna ^^ Gratuluję Wszystkim Paniom :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiedziałam Interendo, że jesteś bohaterką bajek ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulacje dziewczyny :) Boxowa wróżka Interendo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. o dziewczyno brzuch mnie rozbolał jak zobaczyłam wyniki, oczywiście z radości, nie wiedziałam że tak zareaguję , mój brzuch ma chyba własne emocje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla szczesliwcow :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje :) chyba ja tez nastepnym razem sie popisze kreatywnoscia :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje :) a bajka Kingi genialna :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję, zazdraszczam takich skarbów! ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. aaaaaaaaaaaaaaaaaaa! <3
  Cieszę się jak @^E&*#^* :D

  OdpowiedzUsuń
 10. omg :D Czytam piąty raz i zastanawiam się czy ten Kuferek z Pięknem to ja, czy jednak ktoś inny :D
  Dobra, to chyba jednak ja :D Mega się cieszę i już lecę napisać maila :D:D:D

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale Wam zazdroszczę :) Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 12. szalona kobieto, często u Ciebie te rozdania ;) gratulacje dla wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 13. O jejku! Ale że co? że my? że prezenty? :D
  Dziękujemy jest nam baaaaaaaaaaaardzo miło! Tak bardzo, że aż pandy z naszych piżam zaczęły szaleć xD

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 interendo , Blogger