BABINIEC BABIKA czyli SPOTKANIE BLOGEREK W CHRZANOWIE 20.08.2016r.Sierpień to był bardzo spotkaniowy dla mnie czas :D Nie dość, że sama odważyłam się być organizatorem blogersko-nieblogerskiego spotkania czyli Hello Asia  to jeszcze tydzień wcześniej po raz kolejny zdecydowałam się na wyjazd na drugi koniec Polski czyli do Chrzanowa :D . Do tego pod koniec października pojadę na VI edycję Secrets of Beauty a to naprawdę coś! 

Samo założenie bloga to było dla mnie istne szaleństwo , a co dopiero fakt , że będę jeździć na blogerskie spotkanie , nie mówię już o samej organizacji takiego przedsięwzięcia ;D , bo sama nie wierzę w to , że jednak UDAŁO NAM SIĘ coś takiego zorganizować i to w tematyce , którą same wybrałyśmy :D . 

Nie mniej strasznie się cieszę, że pojechałam po raz kolejny na Spotkanie w Chrzanowie w  cudownym miejscu, w którym dzieje się Magia czyli Cafe o tej samej nazwie :D . Miejsce prześliczne i jasne w bardzo kobiecym stylu :D Z bardzo miłą obsługą i jeszcze lepszym towarzystwem do spędzania wolnego czasu :D . Najlepszy moment spotkania - kiedy Kindze udało się wyżebrać drewnianą skrzynkę xD po prostu bez cenne xD  . 


Kinga w ogóle była gwiazdą spotkania - tak bardzo chciała na nie przyjechać , że nawet zmieniła mu datę na tydzień wcześniej xD . 

Nie mniej wyjazd i weekend był dla mnie owocny , bo spędziłam go w Krakowie stałam nawet z Nataszkowcem 3 godziny w kolejce do Kopalni Soli w Wieliczce xD , ale żeśmy się uśmiały wtedy nie ma co :D . Mimo karkołomnego stania w gigantycznej kolejce bardzo polecam Wam to miejsce do zobaczenia - jeżeli miałabym polecić zagranicznym turystom jakieś miejsce w Polsce warte zobaczenia to właśnie Kopalnia w Wieliczce :D . Niezapomniane wrażenia - 3 godziny w kolejce i następne 3 chodzenia xD , ale naprawdę warto! .


Spotkania blogerek to przede wszystkim miejsca gdzie mamy okazję podzielić się naszymi wrażeniami i spostrzeżeniami nie tylko o tematyce kosmetycznej :D . To taki Babiniec i to nie byle jaki Babiniec , bo Babika :D hahaha :D To taki mój personalny żarcik :D . Motor całego działania czyli Nataszkowiec Babik wymiata :D . Prawdziwa weteranka organizacji blogowych spotkań :D Wiecie jak mi było głupio i jaką miałam tremę jak tydzień później to ona przyjeżdżała do mnie? ;p  hahaha :D


Nataszkowiec to mistrzyni organizacji, a do tego bardzo ciepła osóbka , która potrafi sprawić, że taki leniuch jak ja chce przejechać pół Polski po to tylko, żeby się z nią zobaczyć i pogadać :D ( na SoB też się spotkamy hihi:D


Jak to na spotkaniach blogerskich bywa miałyśmy też stadko hojnych sponsorów:http://konrad-bielizna.pl/Jedynym ze sponsorów upominków dla blogerek uczestniczących w spotkaniu była firma Loton.pl, która w 2015 roku otrzymała złoty Medal na międzynarodowych targach w Poznaniu. Każda z uczestniczek spotkania otrzymała takie produkty marki Loton jak zestaw z olejkiem, żel w sprayu, maseczka z jedwabiem,szamponem z ceramidami. Wszystkie produkt możecie kupić na stronie loton.pl
http://www.equilibra.pl/

Dziękuję za spotkanie z wszystkimi wspaniałymi dziewczynami czyli: 
                                     Dorotka: www.niedokoncakosmetycznie.pl

oczywiście naszej wspaniałej Organizatorce ( jak stać w kolejce to tylko z nią xD )
czyli
Nataszkowiec Babik vel Centrum Stylu <3 ( kurcze no przechrzciła mi się! :D LIFE IS BETTER WITH THE CAT!20 komentarzy:

 1. Widać, że spotkanie się udało ;) widzepare buziek które obserwuje w internecie :) Widać, że było przyjemnie :)Za to własnie lubę spotkania, że można spedzić miło czas i pogadac z ludźmi o podobnych zainteresowaniach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie miałyście :), a co do kolejyki, to ja bym chyba nie stała 3h :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę Wam zazdroszczę tych wszystkich spotkań, może kiedys i ja gdzieś się wybiorę :D Tyle osób chciałabym spotkać i poznać lepiej ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne s,ą takie spotkania :)
  Pomożesz : http://bit.ly/2cJpr76 ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak imprezować to na całego 😀 zazdroszczę SoB

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak imprezować to na całego 😀 zazdroszczę SoB

  OdpowiedzUsuń
 7. A gdzie jest sól z Wieliczki? Stałaś 3 godziny i nie przywiozłaś dla męża?:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudny mój Chrzanów! Cieszę się, że spotkanie się udało i oczywiście upominki genialne. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. No nie byłas w Wieliczce i nie wstąpiłaś do mnie na kawe???:) Załatwiłabym Ci wejście bez kolejki ......

  OdpowiedzUsuń
 10. O, sponsorzy rzeczywiście was pięknie obdarowali i widzę masę ciekawych kosmetyków, a nawet przysmaków :P Jestem ciekawa jak sprawdzą się u Ciebie rzeczy z Sylveco ;)

  Zapraszam na swojego Bloga Sakurakotoo

  OdpowiedzUsuń
 11. Jakie przyszłości dostałyście :) W wielicze też raz byłam ale jakoś nie podobało mi się :P

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajnie, że ta dużo blogerek angażuje się w podobne spotkania, to musi być ciekawe doświadczenie :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kurcze ja ostatni raz w Wieliczce byłam w podstawówce i za dużo z tego nie pamiętam ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Super są takie spotkania, gdzie można się poznać osobiście :) Świece Bispol uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
 15. Zazdroszczę ;) ja jedynie ostantio tylko konferencje naukowe zaliczam :(

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 interendo , Blogger