WOJNA SUPLEMENTÓW DO WŁOSÓW VITADERMO KONTRA DF5 WOMAN !


Dzisiejszego dnia witam Was ze słonecznej Chorwacji ^^ o tak :D mimo 10 godzin jazdy z Polski ( i to tylko dlatego, że zcwaniliśmy się i najpierw pojechaliśmy do Zakopca ;p . normalnie byłoby prawie drugi raz tyle - wszak północne ze mnie zwierzę :p - dlatego futerko Hello Kitty takie śnieżnobiałe jest xD. Winter is coming ;p ) - moczyłam dzisiaj tyłeczek w przejrzystych wodach Adriatyku i nawet nie usiadłam dupskiem na jeżowca xD hahahaha . 

Duża ilość ciepła i słońca nie służy jednak moim trzem kłakom na krzyż ;p , może teraz jeszcze aż tak nie cierpią, ale niech tylko przyjdzie pierwsza plucha ( nie nie mówię o tej co była teraz xD ), a będzie źleeeeee. Dlatego jako, że jestem sprytna ekhm... inaczej xD i ubezpieczyłam się wcześniej w postaci kolejnego suplementu do włosów Dermo Future Precision - Vitadermo professional hair .

Prawdę mówiąc z mojej perspektywy konsumentki najbardziej interesowało mnie czy Vitadermo  to coś zupełnie innego od innych ( raczej nie - włosy mają określone wymagania co do swojej diety - więc cudów nie oczekujmy ;p - żadnego archiwum X w składzie nie znajdziemy ;D ) i czym różni się od poprzedniego , który oferuje Dermo Future czyli DF5 ( pisałam o nim TUTAJ! ) .

Poniżej skład Vitadermo:


A tu DF5 woman dla porównania :) 


Rzuca się na pewno w oczy , że skład choć jest podobny to różni się zawartością poszczególnych składników - nie trzeba być specjalistą żeby zauważyć, że praktycznie wszystkiego jest więcej w Vitadermo . Do tego zminimalizowano  w Vitadermo niepotrzebne wypełniacze i dodano kropeczkę nad i w postaci   żelaza i L-cysteiny - mała zmiana a jednak bardzo istotna moim zdaniem. No i nie wspomnę- cena Vitadermo również niższa :D .

Jak jest w praktyce? 

W praktyce jest tak, że na wszystkie efekty trzeba czekać - nic nie zrobi się magicznie po jednym opakowaniu , mówi się, że po minimum 3 miesiącach można mówić o jakichś efektach ,ale jest to tak zwana średnia - jednym wystarczy mniej innym trzeba więcej. Pamiętajcie też , że nic NIE pomoże JUŻ zniszczonym włosom - tylko nożyczki. Stosując jednak tego typu uzupełnienie włosodiety , możemy ustrzec się przed wypadaniem włosów i kruszeniem w przyszłości ( osobiście mam większy problem z kruszeniem i rozdwajaniem niż wypadaniem , ale po "sezonowo" zawsze parę włosów więcej wypadnie - a tego nieeee lubięęęę! ) . Dlatego za wczasu warto pomyśleć o profilaktyce ( ochhh to takie bardzo medyczne xD hahaha - zboczenie zawodowe :D )

I wiecie co? Vitadermo sprzedał knock out DF5 :D


Cała seria Dermo Future dostępna jest na tenex24.pl :) 

Znacie blog Michała "Twoje źródło urody" ? Serdecznie zapraszam Was do jego poznania :) LIFE IS BETTER WITH THE CAT!

13 komentarzy:

 1. Ciekawe są te wszystkie suplementy :) Chciałybyśmy zobaczyć udokumentowane efekty :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe produkty, jednak mimo wszystko nie przyjmuję suplementów - jeśli już to jakieś w 100% naturalne bo o tych syntetycznych krąży wiele legend :P

  Zapraszam na swojego Bloga Sakurakotoo

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście ważne jest odżywianie włosów od wewnątrz :) Ja często o tym zapominam...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja planuję zacząć brać :). Jednak wybrałam inny, a z ciekawości porównam sobie jego skład z tymi dwoma :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jestem wierna Metz special. O Pat. Przepraszam ze ja Cie medycznie na urlopie targalam! Odpoczywaj i ciesz sie słońcem!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy nie stosowałam, ale jestem ciekawa. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja bym raczej postawiła na preparat do włosów i paznokci, bo u mnie to ostatnie mają się słabo,,, ciągle się rozdwajają.....niestety;/

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie przepadam za suplementami :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ja obecnie łykam biotynę :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Ooo vitadermo nawet ja mogłabym łykać, nie ma w składzie b12 :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja biorę skrzyp i pokrzywe na włosy i całkiem dobrze się sprawdza.

  kittykwiaton.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. nie przepadam za suplementami ;<

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 interendo , Blogger