23 MAJA BYŁY 2. URODZINY INTERENDO! WIELKIE ROZDANIA CZAS ZACZĄĆ!


Ogarnęłam temat akurat w dniu urodzin xD  czyli prawie miesiąc temu.... Nie wiem czemu obstawiałam , że były 23 czyli w dniu kiedy miałam dyżur xD , druga opcja była ma 26 maja , bo tak jakoś dobrze mi się kojarzyła ... Wiecie to w końcu Dzień Matki xD . Na fb dzielna Beatka przesłała mi życzenia ( dziękuję Ci Kochana za pamięć! Zawsze mnie dopingujesz i motywujesz! ) . Beatka zapytała mnie czy mogę uwierzyć, że to już 2 lata.

Nie no nie mogę w to uwierzyć! Wiecie pewnie niedługo się obudzę i będę śpiewać "czterdzieści lat minęło jak jeden dzień" xD . Czy Interendo się zmieniło ? Mówię oczywiście o blogu. No pewnie co  widać na załączonym obrazku. Przede wszystkim wyklarowało się o czym głównie lubię pisać - tak o Azjatykach i Boxach xD 
Nie mam ręki do współprac i jakoś słabo do mnie trafiają xD Dziewczyny twierdzą, że jestem tak dobrą klientką dla sklepów z Azjatykami , że wszyscy boją się stracić kurkę znoszącą złote jajka xD  xD Haha . Nie mam jednak na to presji , bo lubię pisanie w swoim tempie i kiedy mam na to ochotę plus zawsze kiedy coś dostanę mam wrażenie, że muszę o tym pisać w samych superlatywach , a to jest jednak ... MĘCZĄCE i NIEMOŻLIWE :D .

Zeewoluował mój szablon na bloga i nazwa z interendo.blogspot.com na interendo.pl co bardzo mnie cieszy , bo prawdę mówiąc chyba teraz jest taki jaka jestem ja ? :D Fancy zrobiła mi spersonalizowane logo i muszę jej podziękować bo jest rewelacyjne!  Wiem, że moje zdjęcia to moja największa pięta Achillesowa - no nie cierpię ich xD . Kupiłam niezły sprzęt i mam problem z obsługą go więc wróciłam do starego aparatu xD Hahah... no to jest żałosne ...

Jeżeli chodzi o mnie i youtuba to szczerze mówiąc  planuję powrót , ale potrzebuję kopniaka i zastrzyku energi xD . No i muszę nauczyć się obsługi programów xD a na to jestem zbyt leniwa...

Mam naprawdę dużo pomysłów jak urozmaicić bloga i co chciałabym Wam powiedzieć, ale mam problem z gospodarką czasem - mój zawód wymaga niestety dużego poświęcenia i często po powrocie do domu jestem zbyt zmęczona, żeby ruszyć palcem w bucie ;p a co dopiero napisać posta xD .

Ten rok przyniósł mi też kilka rozczarowań i dał powód do refleksji nad sobą - o tak Meet Beauty nigdy nie zapomnę Ci, że po raz DRUGI umieściłeś mnie na liście rezerwowych xD Haha. Okazuje się , że "elitarna konferencja dla najlepszych blogerów i vlogerów" to dla Interendo za wysokie progi . Gorzką pigułkę przełknęłam . Upadłam. Wstałam . Idę dalej. Choć w sumie See blogers również może Meet przybić piątkę - "zbyt wiele zgłoszeń , ale możesz zostać wolontariuszem i pomóc przy organizacji imprezy" i patrzeć jak inni się bawią ? Sorry , ale wystarczy , że jestem masochistką w pracy xD


Na takie przypadki najlepiej zorganizować własną imprezę :DW sekrecie mogę Wam jednak powiedzieć i szepnąć słówko na temat tego , że razem z ekipą Rare Beauty Market,Azjatoholiczką i Fancy szykujemy kolejny Azjatycki Dzień Hello Asia :D <yey!> Tym razem jednak we Wrocławiu :) Pomysł pomału się klaruje i niedługo zdradzimy więcej szczegółów :). Fancy wybacz musiałam zamieścić tu Twoje dzieło :D ( tak tak autorką wszystkich garfik jest Fancy ) . Jeżeli czytują mnie jacyś dystrybutorzy , którzy chcieliby przeznaczyć na spotkanie jakieś drobiazgi dla uczestników zapraszam do pozostawienia informacji na maila : interendo@wp.pl ( w tym roku będzie nas 20 i będzie bardzo intensywnie :) - relację z poprzedniego spotkania w Sopocie można poczytać i zobaczyć <TU!> ( kurdę aż znowu musiałam sobie filmik puścić :P 


Dostałam także maila z informacją z Ambasady Koreii , że 29-30 czerwca w Warszawie są planowane targi Koreańskie , na których będzie ponad 70 firm w tym 10 totalnie nieznanych w Polsce :) .


Sama w wakacje  wybieram się do Koreii :) hahaha :D Myślę, że to będzie ten kopal na yt xD Interendo loves shopping xD .

Na koniec chcę podziękować Wam ,że jesteście ze mną :) . Dlatego na wszystkich moich social mediach będą odbywały się równolegle Rozdania , na które serdecznie wszystkich zapraszam , bo przygotowywałam się do nich dzielnie :D .

Na blogu interendo.pl możecie zgarnąć  coś z mojej kosmetycznej miłości - TOO FACED ;p

Zwycięzców będzie 4 każdy otrzyma po jednym cudeńku z poniższych :


- TOO FACED NATURAL LOVE- paleta 30 cieni do makijażu
-TOO FACED FUNFETTI - paleta 12 cieni do makijażu
- TOO FACED SWEET PEACH - paleta o słodkim zapachu brzoskwinki z różem , rozświetlaczem i bronzerem ^^
- TOO FACED LOVE LIGHT - kolorek YOU LIGHT UP MY LIFE czyli odcień złoty ^^

Na instagramie interendo_pl  <KLIK!> 2 osoby będą miały do zgarnięcia inne moje kosmetyczne miłości a więc paletę : 
-ZOEVA EN TAUPE -
lub
-ZOEVA SWEET GLAMOUR  ^^


Na fb interendo <KLIK!> 4 osoby będą mogły zgarnąć :
-Paletkę AFFECT NATURALLY MAT współtworzoną z Karoliną Matraszek :)
lub
-Zestaw  gąbeczek BLEND IT! -Duża MADŻENTA plus mała niebieska :)
lub
-Zestaw gąbeczek BLEND IT! - Duża pastelpink plus mała pastel pink
lub
-Zestaw gąbeczek BLEND IT! - Duża szara plus mała biało-czarna mozaika
lub
-Zestaw gąbeczek BLEND IT! - dwie małe - madżenta + niebieska :)


Przypominam również o trwających rozdaniu z trzema fantastycznymi serum z DERMO FUTURE <KLIK!> ( chętnych mało a nagrody warte o walczenie :)  Zasady poszczególnych rozdań będą na poszczególnych socialkach - ZAPRASZAM DO UDZIAŁU!


W komentarzach pod postem odpowiedzcie na pytanie :

KTÓRĄ NAGRODĘ Z TOO FACED CHCIAŁABYM OTRZYMAĆ I CZEMU?


Zasady są proste :

- TRZEBA BYĆ PUBLICZNYM OBSERWATOREM BLOGA INTERENDO.PL -> KLIKAMY NA GADŻECIK U DOŁU  ;) 

- MIŁO MI BĘDZIE JEŻELI UDOSTĘPNISZ INFORMACJĘ O ROZDANIU GDZIE SIĘ DA :D


-  DODATKOWO MOŻNA:
- OBSERWOWAĆ MNIE NA INSTAGRAMIE: 
-INTERENDO <KLIK> - opcjonalnie + 1 los 
-  LUBIĆ NA FB PROFIL INTERENDO - klik  - opcjonalnie +1los
- SUBSKRYBOWAĆ MNIE NA yt + 3losy  <KLIK>
- Za każde udostępnienie na social media ( fb, google + , insta , yt , blogroll  , banerek itp. dodaję + 1 los im więcej socialek tym lepiej ;D ) -  W KOMENTARZU POD POSTEM KONKURSOWYM NALEŻY ZAMIEŚCIĆ KOMENTARZ WEDŁUG WZORU:

Obserwuję jako:
Lubię fb INTERENDO TAK/NIE jako ( imię i pierwsza litera nazwiska) -
Obserwuję interendo na instagramie TAK/NIE jako: 
UDOSTĘPNIŁAM informację o rozdaniu TAK/NIE 
LINK DO UDOSTĘPNIENIA (jeżeli udostępniłaś):
ODPOWIEDZ NA PYTANIE: .


WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO ROZDANIA JEST BYCIE PUBLICZNYM OBSERWATOREM BLOGA INTERENDO.PL i ZAMIESZCZENIE KOMENTARZA WEDŁUG WZORU POD POSTEM KONKURSOWYM I ODPOWIEDŹ NA PYTANIE!Regulamin " ROZDANIA URODZINOWEGO" 

1. Organizatorem rozdania jest właściciel bloga interendo.pl.
2. Produkty są nowe i nieużywane. Nie ma możliwości wymiany nagrody na ekwiwalent pieniężny.
3. Koszt wysyłki pokrywa organizator rozdania. Wysyłka tylko na terenie Polski.
4. Aby wziąć udział w rozdaniu należy być osoba pełnoletnią i spełnić powyższe zadania konkursowe.Jeżeli nie jesteś osobą pełnoletnią, ale masz zgodę rodzica/ opiekuna również możesz wziąć udział ;)
5. Rozdanie trwa od  21.06.2017 do 21.07. 2017r. do 23:59, zgłoszenia wysyłane po terminie nie będą brane pod uwagę. 
6. 4 zwycięzów zostanie wybrany spośród poprawnych zgłoszeń. 
7. Wyniki rozdania zostaną ogłoszone na blogu w terminie do 7 dni od daty zakończenia przyjmowania zgłoszeń. 
8. Czekam na odpowiedź 3 dni w celu uzyskania danych do wysyłki. Jeśli nie dostanę odpowiedzi w terminie, wybieram jeszcze raz. 
9. Nagroda nie podlega wymianie na żadną inną ani na jej równoważność pieniężną. 
10. Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w regulaminie w wyjątkowych sytuacjach. 
11. 1 osoba - 1 nagroda .
12. Zgłoszenie do rozdania jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr 133 pozycja 883). 
13. Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).


BUZIAKI :*** I POWODZENIA!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 interendo , Blogger