INSPIRE ME KOREA - Box nieKOSMETYCZNY Sierpień 2017 r. THE ART

Hello Asia zmotywowało mnie do wysłania wielu maili. Tak wielu maili, że powstałaby z tego epopeja. Niekoniecznie narodowa. Ze względu na to, że obserwując reakcję większości firm - czytaj ZERO odzewu , lub odzew  w stylu - sorry bejbe spadej , albo mój ulubiony - w wersji ja o chlebie ty o niebie.  Miałam wrażenie ,że  wszyscy myślą o blogerach jak o upośledzonych, albo niepełnosprytnych.  O wie shade. Ale  nie o tym dzisiaj.


 Jeden z nich zaowocował jednak  współpracą z inspiremekorea.com czyli stroną zawierającą boxy subskrypcyjne z dawką Korei. Niestety w współpracy z firmą był haczyk , bo przeznaczyła i wybrała sobie tylko 4 osoby z przedstawionej przeze mnie listy blogerów/vlogerów . Meh... Krótko mówiąc. Do tego drugie niestety , ale boxy podobnie jak  paczka od Bentona i Wishtrend przyszła ze znacznym ( prawie tygodniowym) opóźnieniem ... Kolejny Meh...


Inspire me Korea posiada w swojej ofercie 3 rodzaje boxów  - klasyczny "Inspire Me Korea"czyli box tematyczny zawierający co miesiąc inną inspirację , w którym można znaleźć gadżety, słodycze oraz  mask sheety , a także czasopismo z informacjami w danej tematyce.

 "7 Day Mask Set" czyli krótko mówiąc tygodniowy maseczkowy plan pielęgnacyjny .( w cenie 13,99 funta)

i

"Taster Box" zawierający wyselekcjonowane i najlepsze według opinii autorów boxa produktów z różnych miesięcy (9,99funta)

Sztandarowy box Inspire me Korea można kupić w subskrypcji 3  miesięcznej (40 funtów) , 6 misięcznej (80 funtów) i 12 miesięcznej za 155 funtów. Wysyłka w cenie. Wydaje mi się , że następuje z Korei , ale jest przeznaczona głównie na rynek Wielkiej Brytanii , choć do Polski też wysyłają.


W ramach współpracy otrzymałam box sierpniowy , którego głównym tytułem przewodnim była sztuka , której prawdę mówiąc najwięcej można było znaleźć w czasopiśmie ;p . Wiecie , że jestem boxiarą i generalnie łakoma ze mnie na boxy osóbka ;p . Najbardziej z całego boxa podobało mi się właśnie to pisemko :D " THE ART ISSUE" , ze względu na to , że zwierało informacje dotyczące najpiękniejszych zdjęć w Korei , "sztukę makijażu" , wywiad z artystką i coś o alfabecie koreańskim  co chłonęłam jak gąbka i żałowałam , że tak krótko. 


Cała zawartość jednak jakoś na moje "WOW" nie wpłynęła , było tu zdecydowanie za mało Korei w Korei , a kiedy było się w Seulu i zna się ceny głównej zawartości ;p czyli paczki chipsów , ciasteczek z nadzieniem czekoladowym i pierniczka sztuk jeden to cena 13,99 funta , w przeliczeniu na polskie złotówki to jednak trochę dużo ... A jak wiecie jestem boxo-rozrzutna ;p 

Ponadto w środku była pieczątka z jeżykiem ( choć zostało mi to uświadomione później xD , bo dla mnie to kotek jest xD ) Pocztówka z jajkiem , kalenicą Hanoka oraz Hanbokiem do pokolorowania ( tylko bez kredek ;p , a szkoda, bo może koreańskie mają inne kolory ;p ) i Mask Sheet tygrysek z SNP . 


Prawdę mówiąc spodziewałam się czegoś innego. Tak jak Japonia posiada Mangę czyli w dosłownym tłumaczeniu "ruchome obrazy" czyli własną sztukę malowania , tak Korea posiada Minhwa ,  o której nie ma tu ani słowa  , a pocztówki ciężko nazwać nawiązaniem do nich ;p . Nawet w gazetce znajdziecie głównie miejsca , które należy zwiedzić , ale nie pod kątem sztuki . Nie ma tu ani słowa o wybitnych artystach Koreańskich ani niczego w tym stylu. Słodycze dołączone jakoś mało artystyczne i finezyjne mi się wydają . A mask sheet - no cóż fajnie , że jest ;p , gadżet jednak bardziej autystyczny niż artystyczny xD . 

Zdecydowanie mocnym punktem jest opakowanie - bardzo ładna grafika na pudełku , wewnątrz na dnie również zdjęcie z przewodnika ;p . Bibułka z nakleją w standardzie jest ;p . 


Box na pewno jest interesującą ciekawostką egzotyczną . I bardzo podoba mi się jego idea :) . Na rynku jest cały ogrom boxów kosmetycznych i sądzę, że warto tworzyć te , którą dostarczą i zaspokoją głód Koreii nie tylko w kosmetyczny sposób , a także zachęcą do poznania jej w inny sposób :)

Jeżeli macie ochotę zakupić box jest on dostępny na stronie INSPIRE ME KOREA - co miesiąc inna tematyka :)

DLA MOICH CZYTELNIKÓW POSIADAM KOD ZNIŻKOWY -10%  : HELLOASIAPL
nie dotyczy subskrypcji 3 , 6 i 12 miesięcznej tylko pojedyncze boxy!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 interendo , Blogger