HELLO ASIA VOL.2 CZYLI RELACJA INTERENDO :D 12.08.2017r.

                          


I stało się nastała jasność ;p Po wewnętrznym oporze napisałam wreszcie relację z Hello Asia vol 2 , którego sama byłam autorką. W sumie czasem sama się sobie dziwię - wiem co chciałabym powiedzieć, ale  mam problem w odpowiednie ubranie czegoś w słowa. Hmm... Nawet kiedyś Pani z Polskiego stwierdziła, że lepiej mówię niż piszę hahaha ( mam problem z tworzeniem zdań wielokrotnie złożonych xD w wersji long xD ) . Potrzebuję chyba też wciśnięcia guzika "reset".


Hello Asia vol. 2 obyło się w tym roku po raz drugi i sądzę, że odbędzie się i po raz trzeci ale już w roku 2018r. . Organizowanie tego typu spotkań jest niestety, ale bardzo czaso- i energiochłonne pisałam o tym w poprzednim poście na ten temat - <TUTAJ!> . Plus będę z Wami szczera - wypala trochę emocjonalnie. Muszę potem chwilę dochodzić do siebie i wymyślać - czego tak naprawdę chcę :D  i nadać temu interesujący mnie kształt.

                  

W tym roku w przeciwieństwie od poprzedniego (które było w SOPOCIE - możecie przeczytać moje relacje na temat TU, TUTAJ i TU ) odbywało się we WROCŁAWIU w Hotelu Terminal , a właściwie w jego centrum konferencyjnym w Sali Voyager , o samym Hotelu możecie dowiedzieć się z jego strony <TU!> osobiście jako gość hotelowy powiem Wam, że podobał mi się :D .


 


W tym roku tworzyliśmy wszystko z gościnnym udziałem ekipy Rare Beauty Market , a nawet mieliśmy okazję stać się świadkami czegoś wyjątkowego czyli PRAPREMIERY!!! Absolutnie wyjątkowej polsko-koreańskiej hybrydy -  marki stworzonej przez zespół Rare Beauty Market - MELDVICI :) .


Całość naszego spotkania rozpoczęłam ja :p z cudownym koczkiem z pałeczek do sushi , które wybitnie przypadły do gustu Seongowi :D czyli liderowi Rare :D . Jako , że latałam jak gUpia to na przemian z kamerką to z telefonem i starałam się nagrywać wszystko praktycznie wszystko xD , wszyscy stwierdzili , że mam ADHD ( i coś w tym jest :D .


Seong rozpoczął od opowieści o aromaterapii :D , początkowo był mocno zestresowany i onieśmielony, ale im dłużej opowiadał tym bardziej było czuć jego pasję ;). Wiedzieliście, że ludzie dzielą się na typ ciepły i zimny ? Okazuje się, że cipłokrwiści mają inne potrzeby niż ci zimnokrwiści ;p i wszyscy powinniśmy szukać swojego wewnętrznego balansu (jak ying i yang :) , aby to zrobić należy rozsądnie dobierać potrawy  ( nie bez znaczenia jest maksyma jesteś tym co jesz ) jak i pielęgnację . Nawet rodzaj zaskórników zależy od tego jakim jesteśmy typem :) ( creepyyy...)


Muszę przyznać , że każde jego słowo wywoływało wśród nas sporo dyskusji ;p , a każda informacja przekazywana przez Seonga wydawała mi się trochę abstrakcyjna , ale jeżeli zagłębić się w głąb tradycyjnej medycyny wschodu tego typu informacje nie są obce i mają głębszy sens .


Im bardziej Seong brnął w swoją opowieść tym robiło się ciekawiej. Osobiście mogłam poczuć magię refleksjologii ( no co... bardzo chętnie udostępniałam siebie jako model prezentujący xD). Wiedzieliście , że wystarczy nacisnąć odpowiedni punkt na dłoni, żeby pozbyć się bólu głowy? Żołądka a nawet zęba? Czasem możecie też naciskając dany punkt dowiedzieć się który narząd Waszego ciała cierpi - uciskając dany punkt nie powinniście nic czuć :p ( jeżeli jest wszystko w porządku :D  . 


Nawet nasza twarz jest mapą - tego co dzieje się wewnątrz nas. Każdy organizm ma tendencję do samoleczenia , więc warto trochę dopomóc samemu sobie ;p . Odpowiedni masaż jest też jednym z sekretów bimajo ( kobiet bez wieku). I moim skromnym zdaniem zdecydowanie wciąż za mało docenianą metodą anty-aging. 


Po dość długiej refleksjologicznej prelekcji ( każdy miał ochotę poczuć na sobie  magiczny dotyk Seonga :D ) przeszliśmy do punktu dnia- PRAPREMIERY MARKI MELDVICI! Powiem Wam szczerze, że powodem ,dla którego zaprosiłam Rare Beauty Market było właśnie Meldvici - czyli marka własna Rare Beauty Market :). Czy może być coś bardziej satysfakcjonującego niż udany efekt końcowy, który wieńczy dzieło ?  No właśnie ;) . Mieliśmy okazję dojść po nitce do kłębka - jak to się zaczęło ( wspólna pasja i chęć stworzenia czegoś z najlepszych składników!), ile czasu zajęło ( 4 lata) i ile prób i błędów ( nie chcecie nawet wiedzieć ilee....) . Produkty i składniki okazały się tak dobre , że nawet fabryki nie chciały produkować ich produktów w obawie przed konkurencją :( . Ostatecznie Meldvici powostało ! A jakże ;D Póki co na rynek mają wejść dwa produkty - Emulsja oraz Mgiełka z podwójną funkcją ( może być stosowana również jako tonik) . Wszystko oczywiście absolutnie wykonane z naturalnych składników , a nawet i opatentowanych składników  ( Eternal P co to jest w osobnym poście :)  . 


                   

Następnie Michał ( Twoje Źródło Urody) opowiedział nam o marce wyjątkowej , o której choć wiele razy czytałam to niestety nie miałam z nią przyjemności :(  . Mówię O'right ! Czyli Tajwańskiej firmie specjalizującej się w produkcji wyjątkowych produktów do włosów absolutnie naturalnych , wegańskich i UWAGA! butelki O'right są biodegradowalne i rozkładając się stanowią nawóz dla znajdującego się w ich wnętrzu nasionka drzewa :). Cała idea O'right jest nastawiona na ekologię - pracownicy raz  w miesiącu chodzą zbierać butelki do produkcji ich wyjątkowych . O'right stworzył również własny rytuał mycia i masażu głowy . 

                  


Rare zakończył swoje prezentację marką Wishtrend , znanej przede wszystkim ze swojej 21,5 witaminy C . Wishtrend specjalizuje się również w tworzeniu tylko wysokiej jakości produktów pielęgnacyjnych tworzonych na bazie opinii i uwag swoich klientek , tak aby tworzyć kosmetyki z jak najkrótszym składem oraz przynoszących maksimum efektu :)

                 

Po krótkiej lunchowej przerwie ( oczywiście a jakże w Azjatyckim klimacie kimbabu i ramen ;) . Przeszliśmy do bardziej praktycznych zajęć :) . Koreańska makijażystka Jiyun ( Racheal Park) , wykonała specjalnie dla nas i na nas ;p makijaż w stylu Azjatyckim oraz podkreślała jak istotna w nim jest... SKÓRA! W Koreańskim makijażu tak naprawdę jest mało kolorów , makijaż ma wydobywać prawdziwe piękno skóry a cała reszta ma być tylko dodatkiem. Osobiście najbardziej intrygowały mnie oczywiście gradientowe usta ;) ( do tej pory mimo wnikliwej analizy pracy Racheal nie wiem jak to zrobić xD ) . 

                 

                  Natalia -Centrum Stylu , przedstawiła nam historię oraz teorię w praktyce Japońskiego Manicure , który w aktualnych czasach kiedy każda z nas nosi głównie hybrydy jest jedynym ratunkiem dla naszych styranych płytek paznokciowych ;). Jak się okazało najwięcej radości sprawił Seongowi :D hahaha .


Rare Beauty Market przeprowadzał to na czym zna się perfekcyjnie , a więc dermokonsultacje . Mogłam zobaczyć swoją skórę w znacznym przybliżeniu , poznać jej stopień uwodnienia ( raptem 10% xD a wklepuję w siebie tony nawilżaczy xD ) i ... dowiedzieć się co robię źle  w czasie jej pielęgnacji xD . Dowiedziałam się , że przeginam z peelingiem wykonując go zdecydowanie za często ( noooo cooo xD ) . Nie wspomnę o informacji , która była dla mnie kosmetycznym objawieniem xD . No dobra wspomnę ;p - Dotychczas myjąc twarz zmywałam makijaż najpierw olejem , potem pianką/żelem a całość dopełniałam cleansing water ( lub jak wolicie po polsku - odpowiednikiem płynu micelarnego) . Przeżyłam prawdziwy szok kiedy Seong stwierdził , że najpierw powinnam "rozmiękczyć" makijaż właśnie moim ostatnim punktem programu ( cleansing water) a dopiero następnie przystąpić do olejowania i piankowania ;) . Wiecie jak się poczułam ? Tak samo jak wtedy kiedy dowiedziałam się , że Jeleń nie jest samcem Sarny xD . Dzień , który zmienił moje życie i nic już nie jest takie same :D . 
 
Na koniec starałam się zadbać o wszystkich dobry nastrój tworząc zestawy Japana Zjadam ;) czyli DIY SWEETS ;) - spróbujcie naprawdę niezły ubaw :D 


Na koniec chcę podziękować wszystkim uczestnikom, sponsorom upomników oraz ekipie Rare Beauty Market za Waszą obecność :) Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze .... INACZEJ :D . W następnym poście pokażę Wam co i od kogo otrzymałyśmy i UWAGA BĘDZIE NIESPODZIANKA DLA WAS w postaci zestawu  upominków od naszych sponsorów ! :)

Pamiętajcie również , że Rare Beauty Market obchodzi w tym tygodniu roczek i z tej okazji przygotował codziennie inną promocję ! 

Buziaki!

 Uczestnicy:
http://hairblonde.blogspot.com/- moja blogo Mamusia Monika :D

                  

Sponsorzy:

i....
moja skromna osoba ;) - interendo.pl
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 interendo , Blogger