O czekoladzie w płynie co nie tuczy ;) BENTON : CACAO MOIST AND MILD TONER Jestem czekoladożerna . Mogłabym nawet chodzić na anonimowe spotkania czekoholików i na bank spotkałabym tam wielu znajomych :D. Czekolada nie pyta ona rozumie ;p. Dlatego czy mogłabym nie połakomić się na najnowsze dziecko BENTON czyli Cacao Moist and Mild Toner ? Przecież to byłaby zbrodnia przeciwko własnemu ja ;p . W tym wypadku mam jednak cholerne szczęście - płynna czekolada , która nie tuczy ;p. Czy można chcieć czegoś więcej ? hahah ( tylko żeby w realu czekoladki też były takie light ;p razem z moim tyłeczkiem xD ) . 


Cacao Moist and Mild Toner 150ml to już 3 produkt z tej serii - pierwszy był żelowiasty krem , drugie serum . Cała seria skierowana jest do osób zarówno z tłustą jak i suchą skórą , a wszystko dzięki bardzo lekkiej wodnistej konsystencji , która nie jest komedogenna. Jestem ciekawa czy Benton pokusi się o piankę z serii i filtr do twarzy ( zwłaszcza filtr mógłby być interesujący -przecież stary patent to opalanie się na masło kakaowe ;p ) .Toner jest   proponowany jako drugi etap zaraz po umyciu twarzy ( pH produktu to 6 ) . Skóra doskonale go spija nie pozostawiając niczego przygotowując jednocześnie cerę na wchłanianie cięższych konsystencji . Nie trzeba martwić się o świeżość makijażu - absolutnie nie skraca jego trwałości wręcz przeciwnie - dzięki odpowiedniemu nawodnieniu skóry wydłuża jego trwałość.  Duży plus za to , że nie klei się ( nie znoszę tego ;p) , może być z powodzeniem używany przez cały rok .


O tak Benton wymaga zdjęć "przed i po" więc na dole macie takie xD . Nie ma to jak straszyć własną paszczą bez makijażu xD .
 

 Być może na zdjęciach nie widać tego dokładnie , ale zaraz po zmyciu makijażu moja twarz jest bardziej zaczerwieniona , po użyciu ładnie ukojona i bardziej "napita" ;p
 

Pokaż kotku co masz w środku :Co będziemy się czarować prym tu wiedzie - KAKAO xD  .  Mamy tu ekstrakt z samego kakao , który jest bogaty w antykosydanty i polifenole , w praktyce bardo dobrze nawilża i wygładza cerę . Wyciąg z nasion kakaowca - redukuje szkodliwe rodniki i zanieczyszczenia  i ostatni wyciąg z kwiatów kakaowca , który stanowi klucz do odpowiedniego nawilżenia . Co ciekawe THEOBROMA w tłumaczeniu oznacza POKARM BOGÓW , jest to nazwa pod którą znali kakaowiec Majowie :) 

PODSUMOWUJĄC:

Jest to produkt dedykowany : 
- cerze suchej pozbawionej równowagi wodnej
-cerze tłustej , która potrzebuje lekkich konsystencji
-skórze , która potrzebuje tonizacji z łagodnym nawilżeniem
-skórze potrzebującej odżywienia
- cerze wrażliwej , która łatwo ulega podrażnieniu i na rażeniu na szkodliwe czynniki zewnętrzne 
-cerze ściągniętej i przesuszonej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 interendo , Blogger